home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

13 Temmuz Bim Aktüel 2018

13 Temmuz Bim Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin ileri gelen marketlerinde yaşanan indirim günlerinin sıklığı son derece dikkat çekici boyutlara ulaşmış durumda. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar. Giyim ürünlerinden teknolojik aletlere, ev araç gereçlerinden beyaz eşyalara, kozmetik ürünlerinden saç boyalarına kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor.

Bim marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 13 Temmuz tarihinden itibaren geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

Tencere çeşitleri 16,90 lira, Güral markasının porselen çukur kase 8,50 lira, kase çeşitleri 5,50 lira, kupalar ise 3,90 liralık fiyatları ile bim aktüel bülteninde yerini alan ürünlerden bazıları.

13 Temmuz Bim İndirimli Ürünleri

Chef’s markasının 3’lü meyve bıçağı çeşitleri 5,50 lira, 4’lü kapaklı çok amaçlı kaseler 13,90 lira, büyük kaydırmaz tepsi 6,90 liradan satışa çıkıyor. Paşabahçe markasının 12’li çay takımı seti 19,90 lira, 3’lü meşrubat bardağı 5,75 lira, 6+1 pasta servisi seti 14,90 liralık etiketleri ile bim reyonlarında görebileceğimiz ürünlerden.

Lav markasının desenli baharatlıkları 3,75 lira, çift renkli salata kasesi 5,90 lira, 3’lü taban boyalı dondurmalıklar 5,85 lira, porselen çukur kaseler ise 5,50 liradan satışa sunulmuş durumda.

Vestel markasının Venus model cep telefonu 499 lira, lisanslı paten 75 lira, Fakir markasının çift bıçaklı doğrayıcı 75 lira, dart seti 19,90 lira, çek bırak traktör oyuncağı 12,90 lira, Uva markasının sinek öldürücü aleti 29,90 lira ve meyve desenli minderler ise 14,90 liralık fiyatları ile bim aktüel bülteninde yerini alan ürünler arasında.

Yapışmaz buzluklar 2,90 lira, mini çöp kovası 4,90 lira, porselen çukur kase 6,90 lira, porselen kupalar 3 liradan satışa çıkıyor.

13 Temmuz tarihinden itibaren geçerli olacak olan bim indirimleri oldukça farklı ürünlere de hitap ediyor. Alışverişlerinizde kalite ve ucuzluğu arıyorsanız mutlaka bim marketlerine uğramanız da gerekmektedir. Hemen hemen herkesin faydalanabileceği indirim ürünlerinin bazılarının az miktarda market içerisinde olduğunu belirtelim. Ürün detaylarına da içeriklerimizde yer alan görsellerden ulaşabilmeniz mümkün.

Oldukça fazla sayıda şubesi bulunan bim marketleri yaptığı indirimler ile beraber Temmuz ayına da damga vuracak niteliğe sahip duruyor. Son derece çeşitli ürünlerde yapılan indirimler ile beraber vatandaşların yüzünün gülmesi de beklenen gelişmeler arasında yer alıyor.

Ancak kampanya günlerinden sorunsuz yararlanmak için indirim fırsatlarını son güne bırakmamanızı da önemle rica ediyoruz. Nitekim bazı ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor.