home
Şok
Şok Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

14 Şubat Şok Aktüel 2018

14 Şubat Şok Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen market zincirleri Şubat ayına dair aktüel kampanyalarını yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla ürünü kapsayan ve pek çok sektörü içerisine alan bu aktüel indirim günleri vatandaşlara da ucuz ve kaliteli alışverişin kapılarını ardına kadar açmayı ilke edinmiş durumda. Hemen hemen her yaşa ve her bütçeye hitap eden ürünleri indirim bültenlerine koymayı başaran marketler zincirlerinden bir tanesi de şüphesiz ki şok marketleri olarak dikkat çekiyor.

14-20 Şubat tarihlerinde geçerli olacak olan kampanya ile beraber vatandaşların alışveriş sepetlerine girebilecek nitelikte ürünler de ortaya çıkmış durumda. Hemen hemen her müşteriye özgü durumda olan indirim günlerine ait detaylar da market tarafından yayımlanmış konumda. Gelin şok aktüel indirim bültenlerinde yer alan bu ürünleri beraber inceleyelim.

14-20 Şubat Şok İndirimli Ürünleri

Son teknoloji ile donatılmış olan elektrikli çay seti 74,90 lira, Sinba markasının narenciye sıkacağı 44,90 liralık satış etiketleri ile beraber vatandaşların beğenisine sunulmuş durumda.

26-44 numara aralığında olan bay ve bayan terlik çeşitleri 7,95 lira, bay ve bayan outdoor ayakkabı çeşitleri 36,90 liralık fiyatları ile beraber raflarda yerini alan indirimli ürünler arasında yer alıyor.

Brillife markasının oval halı çeşitleri de market içerisinde satışa sunulmuş durumda. Belirli ölçüler ile satışa çıkan bu ürünlerin başlangıç fiyatı 24,90 lira. Halıların en büyüğü ise 39,90 lira olarak müşterileri ile buluşmak için hazır konumda bekliyor olacak.

Kuer markasının çok raflı ayakkabılık ürünü 99,90 liradan raflarda yerini alıyor. Çift kişilik nevresim takımı 69,90 lira, çift kişilik çarşaf 12,90 lira, tek kişilik çarşaf ise 10,90 liralık etiket fiyatları ile alışveriş sepetlerinde yerini alacak ürünler arasında gösterilebilir. Bu ürünler için kredi kartlarına taksit imkanları da bulunuyor.

Bayanlar için satışa çıkarılan bambu çoraplar 3,95 lira, bay ve bayan pijama alt çeşitleri 14,90 liradan raflarda bulunuyor. Çocuklar için oyuncak çeşitleri de şok marketlerinde satışa sunuluyor. İlk arabam markası ile reyonlarda yerini alan ürün 27,50 lira, inşaat takımı seti ise 9,90 liralık etiketleri ile ebeveynler tarafından tercih edilebilecek ürünlerden bazıları.

Superfresh markasının dondurulmuş pizza çeşitleri 14,95 lira, Persil markasının çamaşırlarda kullanılan jelleri 25,95 lira, Tursil markasının jel deterjanı 19,45 liradan satışa sunuluyor.

Finish markasının powerball tableti 24,90 lira, Ariel firmasının jel deterjanı 29,90 liradan raflarda yerini alan indirimli ürünlerden bazıları olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Farklı ürünler üzerinde yer alan bazı etiketlere baktığınızda şok marketlerinden sinema bileti kazanmanız da oldukça mümkün gözüküyor. Çoğu ürün üzerinde yer alan etiketleri takip ettiğiniz zaman ve bu ürünleri alışveriş sepetinize koyduğunuz andan itibaren yapacağınız işlemler ile birlikte alışverişten sonra sinema keyfi yaşamanız da oldukça mümkün seviyede yer alıyor.

Yaklaşık 1 hafta sürecek olan indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizelim.