home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

15 Aralık Bim Aktüel 2017

15 Aralık Bim Aktüel 2017 Ürünleri

Türkiye’nin en önemli market zincirlerinden biri olan BİM 15 Aralık tarihli ürün kataloğunu yayımladı. Ürün kataloğunda yer alan her ayrıntıyı müşterilerin anlayabileceği şekilde dizayn eden firmanın en önemli avantajı ise bu ürünlerin stoklarının oldukça geniş çapta olması. Yoğun ilgiyle karşılaşılan indirimli ürünlerden yararlanmak için yine de elinizi çabuk tutmanız sizin yararınıza olacaktır.

Giyimden yiyecek malzemelerine, temizlik malzemelerinden ev aletlerine kadar pek çok ürünü bir arada sunmayı başaran mağazaların her il ve ilçede olduğunu da söylemek gerekiyor. Fiyatlarda önemli bir indirimi de beraberinde getiren kampanyada yer alan ürünleri öğrenmek için sabırsızlandığınızı biliyoruz. Bu yüzdendir ki hemen indirime gitmiş BİM ürünlerinin tanıtımını yapmaya başlamamız gerekiyor.

Şüphesiz ki akıllı telefonların yerleşik düzende kendisine yer bulmasından sonra şarj konusu da önemli bir noktada konumlanmaya başladı. Harici şarj cihazlarının bu denli yaygın olduğu teknoloji çağında BİM’de buna kayıtsız kalmamışa benziyor. Haftanın öne çıkan ürünü olarak taşınabilir şarj aletini raflarına taşıyan firmanın bu konuda rakiplerinden önemli bir farka sahip olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Taşınabilir şarj cihazının fiyatını söyleyelim. 49,90 liradan reyonlarda kendine yer bulmayı başaran şarj cihazının özellikleri de oldukça farklı bir seviyede. 2 USB port, pil durumu göstergesi, 50 saat ekstra şarj, 19 saat tablet şarjını bir arada sunan teknolojinin son harikalarından biri olan bu cihaza ulaşmak için yapmanız gereken tek şey en yakın BİM mağazasını ziyaret etmek olacaktır. Peki indirime giden yegane ürün sadece harici şarj cihazı mı? Tabi ki hayır. Gelin diğer ürünlere de kısa kısa göz atalım.

Ev eşyalarının özellikle mutfak alanında ne kadar önemli olduğunu BİM’de fark etmiş olacak ki oldukça kaliteli blender setini sadece 95 liraya satışa sunmuş durumda. Yine kavurma tenceresinin fiyatı da benzer ölçüde indirime gitmiş durumda. Kapaklı kavurma tenceresi sadece 34,90 liradan satışa sunuluyor.

Kış aylarının gelmesi ile beraber insanların vücutlarını sıcak tutma ihtiyacı da doğmuş vaziyette. BİM mağazalarına yer alan kışlık kıyafetlerin en büyük özelliği ise rüzgar ve su geçirmez bir yapıya sahip olması. H

em erkek hem kadın giyimine oldukça önem verdiği görülen marketler zincirinin bu ürünleri de satışa çıktı. Polar eşofman takımları sadece 29,90 liradan raflarda yerini almış vaziyette. Yine çocuklar için hazırlanmış olan bu eşofman takımlarının fiyatı da 19,90 lira. Ek olarak bayan botlarının da 34,90 liradan reyonlarda alıcı beklediğini belirtmemiz gerekiyor.

Yani BİM sayesinde bütün kışlık ihtiyaçlarınızı tek seferde oldukça ucuz fiyata halledebileceksiniz. Bayanlar için özel olarak hazırlanmış çeşitli desenler ile bezenmiş panduf terlikler de mağazalar içerisinde 24,90 liradan siz müşteriler ile buluşmak için hazır bekliyor. Hem kaliteli hem ucuz alışverişin kapılarını aralamak için en yakın BİM mağazasına gitmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.


 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün