home
Carrefour
Carrefour Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

15 Mart Carrefour Aktüel 2018

15 Mart Carrefour Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen marketler zinciri arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar.

Giyim ürünlerinden teknolojik aletlere, ev araç gereçlerinden temizlik malzemelerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor. Carrefour marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 15-28 Mart tarihleri arasında geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

15-28 Mart Carrefour İndirimli Ürünleri

Mersoy markasının peynir gibi pek çok kahvaltılık ürünü haftanın ön planda olan ürünleri arasında yer alıyor. Tulum peyniri için ödemeniz gereken miktar 32,90 lira olarak karşımıza çıkıyor. Gürsüt markasının çeçili peyniri 30,90 lira, örgü peyniri 30,95 lira, İzmir tulum peyniri ise sadece 37,90 liralık fiyat etiketleri ile beraber carrefour aktüel bülteninde yer alıyor.

Cihanser markasının oldukça tercih edilen hellim peynirleri de carrefour reyonlarında müşteriler ile buluşmak için bekliyor olacak. Bu ürünü almak için ödemeniz gereken miktar ise 28,90 lira olarak belirlenmiş durumda.

Fora markasının yağlı salamura siyah zeytini 21,90 lira, Edremit çizik yeşil zeytin ise sadece 17,90 liradan satışa çıkıyor. Yine aynı markasının biber dolgulu yeşil zeytini de haftanın göz önünde bulunan ürünler arasında yer alıyor. Bu ürünü almak için gözden çıkarmanız gereken ücret ise 19,90 lira.

Apikoğlu markasının karabiberli füme jambonu 69,90 lira, dilli salamı 47,80 lira, kırmızı biberli et jambon ürünü ise 69,95 liralık fiyat etiketleri beraber indirim kapsamında yararlanabileceğiniz ürünlerden bazıları olarak dikkat çekiyor.

Namet markasının dana sosisi 32,90 lira, Polonez füme dil ise 129,90 liradan her alışveriş sepetine rahatlıkla girebilecek ürünler arasında yer alıyor. Dana bacon 82 lira, farklı salam çeşitleri ise 40 liradan başlayan fiyatları ile beraber market raflarından alınabilecek niteliğe sahip şarküteriler olarak dikkat çekiyor.

2 hafta boyunca kahvaltılık ve şarküteri ürünlerine indirim kapsamında yer verecek olan carreforu da bu ürünlerin stoklar ile sınırlı olmadığını ve her zaman bulunabileceğini de söylemek gerekiyor. Hemen hemen her il ve ilçede bulunan carrefour marketlerinden temin edilebilecek olan onlarca indirimli ürünün de siz müşterileri beklediğini belirtmemiz lazım.

Bu ürünlerin detaylarına, fiyat karşılaştırmalarına ve diğer merak ettiğiniz bütün soruların cevabına da içeriklerimiz de yer alan görseller üzerinden ulaşabilirsiniz. 15-28 Mart arası geçerli olacak olan bu indirim günlerinden sorunsuz yararlanmak için de carrefour marketlerini ziyaret etmeniz gerekiyor.

 

 


 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün