home
Şok
Şok Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

16 Haziran Şok Aktüel 2018

16 Haziran Şok Aktüel 2018 Ürünleri

Marketler zinciri arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar.

Oyuncaklardan bahçe gereçlerine, ev araç gereçlerinden temizlik malzemelerine, teknolojik ürünlerden beyaz eşyalara kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor.

Şok marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 16-19 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

Isıtma, soğutma ve buz yapma özelliğine sahip olan ve her an yanınızda taşıyabileceğiniz oto buzdolapları haftanın en çok dikkat çeken ürünleri arasında yer alıyor. 399 liralık fiyatı ile beraber satışa sunulan bu ürün için 2 yıl garanti de verilmiş durumda.

Lg markasının son teknoloji ile donatılmış olan HD Led televizyonu 1399 lira, 2 yıl garantili satılan kompresör 49,90 lira, Sinbo markasının araç içi ıslak ve kuru süpürgeler ise 39,90 liralık fiyatları ile beraber şok aktüel bülteninde yerini almış vaziyette.

16-19 Haziran Şok İndirimli Ürünleri

Metal kilitli alet çantası 24,90 lira, Philips markasının saç kesme makinesi 99,90 lira, araç bakım ve temizlik seti ise 9,95 liradan satışa sunuluyor.

Ön camlar için metlize edilmiş güneşlik çeşitleri 5,95 lira, sünger hediyeli olan 2’li araç içi bakım seti 4,95 lira, çizik alıcı pasta cilalar ise sadece ve sadece 5,90 liralık etiketleri ile beraber şok reyonlarında karşınıza çıkacak olan ürünler arasında yer alıyor.

4’lü olarak satılan araç içi halı paspaslar 24,90 lira, ortopedik bel destekleri 7,50 lira, kokusuz farklı renklerde olan küllükler 2,95 lira ve Star markasının ahşap lüks tavlası ise 49,90 liralık fiyatları ile beraber şok aktüel bülteninde yerini almış durumda.

25 lira ve üzerinde yapacağınız her alışveriş için şok marketleri sizlere farklı indirimler de sunuyor. 4’lü olarak satılan kola ve gazlı içecek çeşitleri sadece 8 liradan şok reyonlarında sergileniyor. Colgate markasının ikili diş macunu çeşitleri de 10 liraya alışveriş sepetinize girebilecek ürünlerden bazıları olarak dikkat çekiyor.

Hafta sonlarınızı fırsatlı bir alışveriş ile geçirmek gibi bir niyetiniz varsa şok marketlerine uğramanız kesinlikle gerekecektir. Nitekim farklı ürünlerin oldukça indirimli hallerine de şok aktüel bülteninde rastlıyoruz. Hal böyleyken önemli indirimlerden yararlanmak için mutlaka bayram alışverişlerinizi şok reyonlarından yapın.

Ürünlerin detaylı açıklamalarına, hangi maddeleri içerdiklerine bakmak için görsellerimizden yararlanabileceğinizin de bu noktada altını çizmek gerekiyor. Nitekim farklı ürün arayanlar için de şok marketleri oldukça kapsamlı bir katalog hazırlamış durumda.