home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

16 Mart Bim Aktüel 2018

16 Mart Bim Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen süper market zincirleri aktüel kampanyaları ile beraber indirime gittikleri ürünleri birer birer müşterileri ile buluşturmaya devam ediyorlar. Özellikle farklı ürün çeşitlerinde yaşanan indirim her müşterinin farklı alışveriş ihtiyaçlarına da direk cevap olabilecek nitelikte olması ile de fark yaratıyor.

Bim marketler zinciri de 16 Mart tarihinden itibaren geçerli olacak olan indirimli ürünlerine ait broşürünü vatandaşlar ile paylaşmış durumda. Bim aktüel bülteninde yer alan ürünlere bakıldığında giyimden makyaj malzemelerine, cep telefonu çeşitlerinden farklı teknolojik aletlere kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan indirimleri de görmek mümkün. Gelin bu aktüel bülteninde yer alan ürünleri detaylı şekilde inceleyelim.

16 Mart Bim İndirimli Ürünleri

Vestel markasının Venüs E2 5000 model cep telefonu haftanın en ön planda olan ürünlerinin başında geliyor. Bu ürünü temin etmek için ödemeniz gereken miktar ise sadece 499 lira. Altus markasına ait olan blender seti 89,90 liraya satışa çıkıyor. Bu ürünlere özel olarak kredi kartı taksit imkanları da sizleri bim marketlerinde bekliyor olacak.

Lava markasının döküm tavası 39,90 lira, 2 litre hacmi bulunan termos ürünü 37,50 liradan başlayan fiyatlar ile reyonlarda sizleri bekliyor olacak. Chef’s markasının granit efektli kek kalıbı çeşitleri 14,90 lira, bisküvi ve pasta makinesi 14,95 liradan satışa çıkıyor.

Saklama kabı da içerisinde olan rendelerin farklı renk ve modelleri de haftanın dikkat çeken ürünlerinin başında geliyor. Bu ürünü alışveriş sepetinize dahil etmeniz için ödemeniz gereken ücret ise sadece ve sadece 6,90 lira.

Chef’s markasının farklı işler için kullanılan bıçak çeşitleri de bim reyonlarında sizleri bekliyor olacak. Her bir bıçağın etiket fiyatı ise 4,95 lira.

Erkekler için baharlık yelekler 49,90 lira, çocuklar için aynı ürünün fiyatı ise 29,90 lira. Küçük yaşta olan bireyler için oyuncaklar da market raflarında hazır halde. Lisanslı model araba çeşitleri için gözden çıkarmanız gereken miktar sadece 38,90 lira olarak belirlenmiş durumda.

Xiaomi’nin bluetooth hoparlörü 129 lira, pilates ve fitness ürünleri ise 27,50 liradan satışa çıkıyor. Bu ürünler için de kredi kartına taksit imkanı bulunuyor. Basketbol ve futbol topu çeşitleri 19,90 lira, spor çanta modelleri 24,50 lira, bay ve bayan spor ayakkabılar ise 37,50 liralık satış etiketleri ile dikkat çeken ürünler arasında gösterilebilir.

Çift yönlü olarak kullanılabilen dizlikler 7,90 lira, bluetooth stereo kulaklık 39,90 lira, pilates topları ise 18,90 liradan bim reyonlarında yerini alıyor. 5’li paket protein tozları 14,95 lira, gıda takviyesi olarak kullanılan yağlar 17,95 lira, balık yağı içeren şuruplar ise sadece 17,90 liralık etiketleri ile müşterilerin hizmetine sunuluyor.

16 Mart tarihinde başlayacak indirim günlerinin ne zaman son bulacağı açıklanmasa da ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunu ve alışverişinizi ertelememeniz gerektiğini de hatırlatmak gerekiyor.