home
Şok
Şok Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

17 Ocak Şok Aktüel 2018

17 Ocak Şok Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen market zincirlerinden biri olan şok yeni yılın ilk günleri ile beraber arka arkaya haftalık aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyor. Teknolojik araç gereçlerden giyim malzemelerine, gıda ürünlerinden temizlik malzemelerine kadar pek çok ürünü indirim kapsamına sokmayı başaran marketler zincirinin vatandaşlara hem ucuz hem kaliteli alışverişin kapılarını açtığını da söylemek gerekiyor.

 Özellikle ön plana çıkardığı ürünlerinin yanı sıra yüzde 50 indirim ile satılan ikinci ürünlerinde de fiyat değişikliğine giden marketin yine sükseli bir işe imza atacağı da neredeyse kesin gibi. Hemen hemen herkesin yararlanabileceği ürünlerinde etiket değişikliği yapan şokun bu yönü ile de dikkat çekici bir satış oranına çıkacağına kesin gözüyle bakılıyor. Şimdi şok marketlerinin 17 Ocak 2018 tarihinden itibaren geçerli olacak olan aktüel kampanya bülteninin detaylarını beraber inceleyelim.

17 Ocak 2018 Şok Aktüel Ürünleri

Axen markasına sahip 82 ekran ve LED özelliklerini taşıyan televizyonu 729 liradan satışa sunulmuş durumda. 2 yıl garanti kapsamına olan televizyonun kredi kartlarına 6 taksit ile temin edebileceğinin de altını çizmek gerekiyor. Kawai markasının HD uydu alıcısı da yine firmanın öne çıkan ürünlerinden bir tanesi. 4000 kanala kadar kapsama alanı olan ürünün raflarda yer alan fiyatı 59,90 lira. Yine bu ürün için de 6 taksit imkanı vatandaşlara verilmiş durumda.

Çocukları da bu indirim günlerinde unutmayan şok marketleri oyuncaklar üzerinde de belirgin bir indirimi sağlamış gibi gözüküyor. Rakamlı yer karosu 29,90 liradan, çantalı oyun hamur seti 15,90 liradan, şarjlı uzaktan kumandalı araba 34,90 liradan, model kız bebek ve market arabası ise 12,90 liradan reyonlarda yerini alan özel ürünler arasında sergilenmiş durumda.

Hometech markasının daha küçük bilgisayar ihtiyacı olanlar için satışa sunduğu Notebook’u da yine şok tarafından vatandaşlar ile buluşturulmak üzere raflarda yerini almış vaziyette. 2 yıl garantili olan bu ürünün fiyatı ise sadece 699 lira. Yine bu ürünü kredi kartları ile temin etmek isteyenler için 6 taksit imkanı bulunuyor. Kawai markasının 7 inçlik tableti ise 169 liralık fiyat etiketi ile göz dolduran ürünlerin başında geliyor.

Termal kışlık çorapların 3,90 liradan, Notebook sırt çantası 34,90 liradan, 10 gözlü kitaplık 79,90 liradan raflarda alıcı bekleyen ürünler arasında. 4,95 liraya alabileceğiniz Fairy bulaşık sıvısı 4,95 liradan, Pril bulaşık sıvısı 4,20 liradan, Head&Shoulders şampuan çeşitleri 16,75 liradan, Alo çamaşır deterjanı 20,90 liradan, Persil deterjan 22,50 liradan reyonlara yerleştirilecek ürünler arasında yer alıyor.

Bu ürünleri iki adet almak isteyenler için de market içerisinde özel fiyatlar yaratılmış durumda. Bulaşık sıvısı, deterjan, şampuan gibi ürünleri bu fiyatlara aldığınız takdir de ikinci ürün yüzde 50 indirim ile alışveriş sepetinize girmek için hazır bekliyor olacak. Şok marketlerinin indirim günlerinin 17 Ocak itibari ile başlayacağını da tekrar hatırlatalım.