home
Şok
Şok Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

17 Şubat Şok Aktüel 2018

17 Şubat Şok Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen süper marketleri tarafından hazırlanan ve müşterilerin beğenisine sunulan aktüel bülten kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Günlük, haftalık veya sadece hafta sonlarını kapsayan indirim bültenleri vatandaşların hem ucuz hem de kaliteli alışveriş yapmasına da olanak sağlayacak konumda yer alıyor. Giyim ürünlerinden temizlik malzemelerine, sebze meyve ürünlerinden oyuncaklara kadar pek çok ürünü kapsayan bu indirim bültenleri sitemizin içeriklerinde de kendisine yer buluyor.

Hem ürünlerin detaylarını incelemek hem de ihtiyaç listesini oluşturmaya yardımcı olan aktüel bültenlerin bir yenisini de şok marketleri ekledi. 17-20 Şubat arası geçerli olacak olan indirim günlerinde yer alan ürünleri gelin beraber inceleyelim.

17-20 Şubat Şok İndirimli Ürünleri

Axen markasının son teknoloji ile donatılmış olan ve her evde televizyon izlemeyi daha etkili bir hale getirecek olan televizyon ürünü haftanın öne çıkan ürünleri arasında. 2 yıl garanti kapsamında olan bu ürünü temin etmek için ödemeniz gereken miktar ise 1099 lira. Kawai markasının HD uydu alıcısı da şok reyonlarında yerini alıyor. 59,90 liraya satın alabileceğiniz bu ürün için kredi kartlarına 6 taksit imkanı da bulunuyor.

Sinba markasının farklı renklerde satışa çıkan termosu da şok aktüel bülteninde yer alıyor. Bu ürünün fiyatı ise 19,90 lira. Kumsal markasının granit tava ve sahan setleri de satışa çıkan ürünlerden bazıları. Bu setlere sahip olmak için 19,90 lirayı gözden çıkarmanız gerekmektedir.

Mulier markasının kesme tahtası 12,90 lira, Keramika markasının farklı desenler ile bezenmiş olan kaseleri 4,95 lira, kupa bardakları ise 3,95 liradan başlayan fiyatlar ile şok marketleri içerisinde müşteriler ile buluşmak için bekliyor olacak.

Paşabahçe markasının metal kapaklı kavanozu 5,95 lira, Prizma markasının 3’lü saklama kabı seti 6,95 liralık fiyat etiketleri ile her ihtiyaca cevap verecek nitelikte ürünlerden bazıları. Chanlale markasının farklı bedenlerde olan çocuk pijama takımları 19,90 lira, bayan spor taytı 14,90 lira, farklı desenlerde olan erkek boxer çeşitleri ise 6,95 liradan satışa çıkıyor.

Sebze ve meyve ürünlerinde de oldukça büyük indirimler şok aktüel bülteninde yer alıyor. Havucun kilosu 0,99 lira, patatesin kilosu ise 1 liradan reyonlarda müşterilerini bekliyor olacak.

25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olan çeşitli kampanyalar da market zinciri tarafından vatandaşların hizmetine sunuluyor. Bu miktarda yapacağınız alışverişin ardından Aytaç markasının kangal sucuğu sadece ve sadece 8 liraya alışveriş sepetinize girebilir. Yine aynı miktarda veya üstünde yapacağınız alışverişin ardından Duracell 8’li pil takımı da 10 liraya sizin himayenize geçebilecek ürünler arasında yer alıyor.

17-20 Şubat tarihleri arasında şok marketlerinde geçerli olacak olan indirim kampanyası her türden alışverişe katkı sağlayacak kalitede ürünleri de içeriyor. Stoklar ile sınırlı olan indirim ürünlerini kaçırmamak için alışverişinizi son güne bırakmamanızı da önemle tavsiye ediyoruz.