home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

17 Temmuz Bim Aktüel 2018

17 Temmuz Bim Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin ileri gelen marketlerinde yaşanan indirim günlerinin sıklığı son derece dikkat çekici boyutlara ulaşmış durumda. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar. Giyim ürünlerinden teknolojik aletlere, ev araç gereçlerinden beyaz eşyalara, kozmetik ürünlerinden saç boyalarına kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor.

Bim marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 17 Temmuz tarihinden itibaren geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

Star krak markasının mikrodalga fırınlarında oldukça pratik bir şekilde hazırlayabileceğiniz patlamış mısır ürünleri 1,45 lira, Party markasının mısır cipsi çeşitleri 2,25 liralık fiyatları ile beraber bim aktüel bülteninde dikkat çeken ürünlerden.

17 Temmuz Bim İndirimli Ürünleri

Yine Party markasının haşhaşlı ve acı biber çeşnili mısır cipsleri 3,75 lira, baharatlı mısır cipsi 2,95 lira, kova şeklinde satılan ay çekirdeği 4,95 lira ve Simbat markasının tuzsuz ay çekirdeği ise 3,45 liradan satışa sunulmuş durumda.

Cafe Crown markasının soğuk kahve çeşitleri 3,95 lira, Kilikya markasının 6’lı şalgam suyu 5,45 lira, Etkin markasının 1 litrelik şekersiz limonatası 1,95 lira, Coca cola markasının 6’lı olarak satılan gazlı içecekleri ise 8,25 liralık etiketleri ile bim aktüel bülteninde aktif rol oynayan ürünler arasında.

Tropicana markasının 1 litrelik portakal aromalı içeceği 2,95 liradan satıaş çıkarılırken, vişne aromalı içecek ise 2,25 liradan bim reyonlarında sizleri bekliyor olacak. Yedigün markasının mandalina aromalı meyveli gazozu 2,5 litreden satışa çıkıyor. Bu ürünün bedeli ise 3,45 lira.

Banjo markasının doğal zengin mineralli gazlı içecekleri de haftanın en çok dikkat çeken ürünlerinden bazıları. Kavunlu ve limonlu çeşitleri ile beraber satışa çıkan bu içeceklerin her birinin fiyatı ise 0,95 lira olarak belirlenmiş durumda.

17 Temmuz tarihinden itibaren geçerli olacak olan bim indirimleri oldukça farklı ürünlere de hitap ediyor. Alışverişlerinizde kalite ve ucuzluğu arıyorsanız mutlaka bim marketlerine uğramanız da gerekmektedir. Hemen hemen herkesin faydalanabileceği indirim ürünlerinin bazılarının az miktarda market içerisinde olduğunu belirtelim. Ürün detaylarına da içeriklerimizde yer alan görsellerden ulaşabilmeniz mümkün.

Oldukça fazla sayıda şubesi bulunan bim marketleri yaptığı indirimler ile beraber Temmuz ayına da damga vuracak niteliğe sahip duruyor. Son derece çeşitli ürünlerde yapılan indirimler ile beraber vatandaşların yüzünün gülmesi de beklenen gelişmeler arasında yer alıyor. Ancak kampanya günlerinden sorunsuz yararlanmak için indirim fırsatlarını son güne bırakmamanızı da önemle rica ediyoruz. Nitekim bazı ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor.


 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün