home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

18 Ocak Bim Aktüel 2018

18 Ocak Bim Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’de yer alan ve birçok il ve ilçede vatandaşlara hizmet vermeye devam eden süper market zincirleri birer birer aktüel kampanyalarını yayımlaya da devam ediyorlar. Özellikle bim gibi oldukça fazla sayıda şubeye sahip olan marketlerin yaptığı olağanüstü indirimler müşterilerin de dikkatini cezbedecek niteliklere sahip oluyor.

Hemen hemen her sektör içerisinde yer alan ürüne dair kampanya düzenleme geleneğini sürdüren marketler zincirinin bu alana sağladığı olumlu katkı da vatandaşların gözünden kaçmayacak seviyede yer alıyor.

Giyim ürünlerinden temizlik malzemelerine, gıda çeşitlerinden teknolojik ekipmanlara kadar oldukça fazla sayıda ürünü kapsamayı başaran bu indirimlerin süresinin de market tarafından belirlendiğinin de altını çizmiş olmak gerekiyor.

Bim marketlerinde 18 Ocak 2018 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere düzenlenecek olan indirim kampanyası vatandaşlara ucuz ve kaliteli alışverişin yollarını da sonuna kadar açmış oluyor. Şimdi bim üzerinde düzenlenen bu indirim kampanyasında yer alan ürünleri biraz detaylı şekilde inceleyelim.

18 Ocak BİM İndirimli Ürünler Listesi

Bim marketlerinde haftanın ürünü çok sayıda kişinin evinde olmasını istediği bir teknolojik materyal. PS4 gibi bir ürünü market reyonlarına koymayı başaran marketler zinciri bu ürün için 1,299 liralık bir fiyat etiketi belirlemiş durumda. Kredi kartına 6 taksit imkanını da vatandaşlarına sunan marketler zincirinin bu ürüne ek olarak 1 oyun konsolu, 1 oyun ve 2 yıl garantiyi de temin ettiğini belirtmemiz gerekiyor.

18 Ocak tarihinin diğer ürünlerine bakacak olursak çift kişilik nevresim takımı 79,90 lira, 3 ayaklı renkli lambader 49,90, çift kişilik desenli yorgan 36,50 lira, çok amaçlı örtü ise 32,50 liradan market raflarında yerini almış durumda. Mira markasına ait olan kurutmalık 39,90 lira, 3’lü banyo takımı 16,50 lira, havlulu mutfak önlüğü ise sadece 6,90 liralık fiyatları ile müşteriler ile buluşmak için hazır durumda bekliyorlar.

Kış aylarının gelmesi ile birlikte daha şık atkı ve kaşkollara herkesin ihtiyacı olduğu da gerçek bir durum. 7,95 liradan oldukça tarz kaşkollara bim marketleri üzerinden sahip olabilirsiniz. Yine evlerde ayakları üşüyenler için termal terlik 4,95 liradan alıcı bulurken, termal bayan tayt 14,90 lira, panduf terlikler ise 16,50 liradan satışa sunulmuş konumda yer alıyor.

9 bıçaklı mantı kesme aparatı 12,50 lira, dekoratif gece lambası 7,50 lira, kumbaralar ise 3,50 liradan market reyonlarını yerini alıyor. Çocukları da unutmayan bim marketleri oyuncak ürünlerinde de oldukça fiyat değişimini sunuyor. Garaj oyun seti 32,90 lira olurken, küvette bebek ise 19,90 liralık etiketleri ile satışa sunulmuş durumda.

18 Ocak 2018 tarihinden itibaren geçerli olacak olan indirim kampanyasında yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğu da market zinciri tarafından açıklanmış durumda. Oldukça fazla sayıda şubesi bulunan bim marketlerini en kısa zamanda ziyaret ederek bu ürünlere en ucuz halleri ile sahip olma şansınız da mevcut.