home
Hakmar
Hakmar Aktüel Ürünler
6
Abone
6
Abone

18 Ocak Hakmar Aktüel 2018

18 Ocak Hakmar Aktüel 2018 Ürünleri

Yeni yılın gelmesi ile birlikte market zincirlerinin düzenlediği indirim kampanyaları da hız kesmeden devam ediyor. Oldukça fazla sayıda ürün üzerinde aktüel bülteni yayımlayan marketler zincirlerinden bir tanesi de hakmar firması. Hemen hemen haftalık olarak aktüel bülten yayımlayan hakmar bu yönü ile de vatandaşların ilgisini çeken firmaların başında geliyor. Temizlik malzemelerinden gıda ürünlerine, oyuncaklardan mutfak araç gereçlerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günleri market raflarında yerini alacağı tarihi de belirlemiş durumda yer alıyor.

18 Ocak 2018 tarihinden itibaren geçerli olmaya başlayacak olan indirim günlerinin vatandaşlara ucuz ve kaliteli alışverişin kapılarını da sonuna kadar açacağının altını çizmek gerekiyor. Son güne bırakılmaması gereken indirim ürünleri de market tarafından özellikle belirtilen detaylar arasında yer alıyor. Zira fiyatlarında değişiklik yapılan ürünlerin market stokları ile sınırlı olduğunu da hatırlatmak gerekiyor.

18 Ocak Hakmar İndirimli Ürünleri

Premier markasının kattle ürünü 69,95 liradan alıcı bulurken, şarjlı saç sakal kesme makinesi ise 19,95 liradan raflarda yerini almış bulunuyor. Samsung’un son teknoloji ile donanımlandırdığı Galaxy Tab 3 tableti de market içerisinde kendisine yer bulan ürünler arasında yer alıyor. 8 GB hafızası ile göz kamaştıran ürünün etiketi fiyatı 339,90 lira olarak belirlenmiş durumda.

Titiz markasının 1 litrelik narenciye sıkacağı 9,90 lira, Cem markasının tencere ve tava seti 99,90 lira, kahve severler için french makinesi ise 9,95 lira olarak market reyonlarında müşteriler ile buluşmak için hazır halde bekliyorlar.

Plastik tabaklık, çöp kovası ve gece lambası için ise aynı fiyat belirlenmiş durumda. Bu ürünleri temin etmek isteyen müşteriler 9,90 lirayı gözden çıkarmak zorundalar. Haftanın öneri kapsamındaki ürünleri de market tarafından vizyona çıkarılmış durumda. Bu ürünler arasında yer alan Karadeniz tiryaki çayı 27,95 lira, helva çeşitleri 15,95 lira, reçel çeşitleri 5,95 lira, hijyenik ped kotex ise 11,95 liralık fiyat etiketleri ile hakmar içerisinde alıcılarını bekliyor konumda olacak.

Giyim ürünlerinde de önemli indirimlere giden marketler zinciri kış aylarına yönelik kampanyaları ile de müşterilerini baştan ayağa giydirecek gibi gözüküyor. Bayan botların 24,95 liradan, bay trekking ayakkabıların 24,95 liradan, erkek atletlerin 5 liradan, bayan terliklerin ise 7,95 liradan satışa sunulacağının da altını çizmek gerekiyor. Çocuk eşofman altları 6,95 lira, pantolonları 11,95 lira, badileri ise 6,95 lira olarak reyonlara yerleştirilmiş konumda yer alan ürünler arasında yer alıyor.

Oldukça kaliteli halılar da hakmar içerisinde müşteriler ile buluşmak için bekliyorlar. 29,95 liradan başlayan fiyatlar ile satışa sunulan yolluk ve halı çeşitleri özellikle kaliteli desenleri ile göz dolduran ürünler arasında yer alıyor.

18 Ocak 2018’de başlayacak olan kampanya günlerinde indirime giden ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da tekrar altını çizmek gerekiyor. Bu yüzdendir ki hakmar alışverişlerinizi ilk günden bitirmeye bakmanız sizlerin yararına olacaktır.


 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün