home
Carrefour
Carrefour Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

19 Haziran Carrefour Hiper Aktüel 2018

19 Haziran Carrefour Hiper Aktüel 2018 Ürünleri

Birbirinden farklı marketlerin yaptığı indirim kampanyaları ile beraber müşterilerine hem ucuz hem de kaliteli ürünleri sunması şüphesiz vatandaşların oldukça ilgi gösterdiği konuların başında geliyor.

Giyim ürünlerinden beyaz eşyalara kadar, teknolojik materyallerden yiyecek malzemelerine kadar sayısız ürünü kapsayan bu güncel indirim günleri çok sayıda müşterinin alışveriş listelerinde belirleyici rol oynamaya da devam edecek gibi gözüküyor. Carrefour marketleri de 19 Haziran-1 Temmuz arasında yaptığı kampanya ile birlikte çok sayıda ürün üzerinde etiket değişikliğine gitmeyi başarmış gibi gözüküyor.

Farklı ürünlerin yer aldığı ve oldukça farklı indirimler ile satılan bu ürünler için oldukça cazip etiketlerin mevcut olduğunu da görsellerimiz üzerinden görmeniz mümkün. Carrefour Hiper Aktüel bülteni de bu yapısı ile beraber son derece dikkat çekici fiyatları müşterilerine sunmuş durumda.

Zeytin iskelesi sızma zeytinyağı 21,95 lira, Carrefour markasının Ayçiçek yağı 25,95 lira, Biryağ markasının Ayçiçek yağı 27,90 lira, Bizim Mutfak markasının unu 11,95 lira, Carrefour markasının buğday unu 3,95 lira, Tamek markasının domates ve biber salçaları ise 3,95 liralık fiyatları ile hizmetinize sunulmuş durumda.

Heinz markasının ketçap ve mayonez paketi 16,90 lira, Carrefour markasının Gönen baldo pirinçleri 15,95 lira, Birlik markasının pilavlık ve köftelik bulguru ise 3,25 liralık fiyatları ile beraber carrefour aktüel bülteninde yerini alan ürünlerden.

19 Haziran-1 Temmuz Carrefour İndirimli Ürünleri

Carrefour markasını küp şekeri 3,95 lira, 1 kiloluk Doğuş rize çayı 19,90 lira, Nescafe markasının klasik ve gold kahve çeşitleri 4,95 lira, süt tozu hediyeli olan kahve ise 34,95 liradan satışa sunuluyor. Dr. Oetker markasının bisküvili pudingi 2,55 lira, farklı farklı sosları barındıran ürünler ise 2,35 liradan alışveriş listenizde yer alabilecek ürünler arasında söylenebilir.

Nestle markasının fıstıklı tablet çikolataları 3,45 lira, Biscolata markasının atıştırmalıkları 1 lira, Ülker markasının çikolata çeşitleri 3,40 lira, Peyman markasının Siirt fıstığı 16,75 lira, Doristos ve Ruffles markasına ait cipsler ise 4,75 liralık fiyatları ile beraber carrefour aktüel bültenine giriş yapmış durumda.

Nestle markasının patlak pirinç çikolataları 0,75 lira, Nesfit çeşitleri 10,95 lira, Torku fındık kreması 6,90 lira, marmelat çeşitleri 16,95 lira, Bizim Mutfak markasının hazır çorba çeşitleri ise 3,45 liradan satışa sunuluyor.

Tamek markasının közlenmiş biber ve patlıcanları 6,25 lira, puding çeşitleri 1,25 lira, süzme bal çeşitleri 33,90 lira, tahin pekmezler 6,95 lira, Superfresh markasının farklı ton balığı çeşitleri ise 5,25 liradan başlayan fiyatları ile oldukça ilgi çekici bir konumda yer alıyor.

Ülker markasının atıştırmalık bisküvileri 3,95 lira, aynı markanın sütlü ve bitter çikolata çeşitleri ise sadece 2,45 liralık fiyatları ile beraber carrefour aktüel bülteninde göze hoş gelen ürünler arasında gösterilebilir.

Her alışveriş ihtiyacına cevap verecek olan ürün çeşitliliğinden sorunsuz yararlanmak için alışverişinizi son güne bırakmamanız önerilir.