home
Şok
Şok Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

2 Haziran Şok Aktüel 2018

2 Haziran Şok Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen marketler zinciri arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar. Giyim ürünlerinden teknolojik aletlere, ev araç gereçlerinden temizlik malzemelerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor.

Şok marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 2 – 5 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

2-5 Haziran Şok İndirim Ürünleri

Indesit markasının son teknoloji ile donatılmış olan buzdolabı haftanın en çok dikkat çeken ürünlerinden bir tanesi. 3 senelik garanti kapsamı ile beraber satışa çıkan bu buzdolabını almak için ödemeniz gereken ücret ise 869 lira. Kredi kartı ile ödeme yapmak isteyenlere de taksit imkanı şok marketleri tarafından sunuluyor.

Axen markasının 2 yıl garantili uydu alıcılı Led televizyonu 1399 lira, King markasının 4 yıl garantili komple blender seti 129 lira, Conti markasının 3 yıl garantili granit tost makinesi ise 99 liralık fiyat etiketleri ile beraber şok aktüel bülteninde göze ilk çarpan ürünlerden.

6’lı fırın sütlaç kasesi 6,95 lira, orta boy kapaklı güveç 12,50 lira, güveç fırın tepsisi ise 9,95 liradan satışa sunulmuş durumda. Kamp taburesi 9,90 lira, seramik fırın kabı çeşitleri 3,95 lira, seramik kase çeşitleri 3,90 lira, pipetli bardak modelleri ise 4,95 liradan şok aktüel bülteninde yerini alan ürünlerden bazıları.

Paşabahçe markasının 2’li ayran bardağı 7,95 lira, 3’lü dondurma kaseleri 5,95 lira, 10’lu karton bardaklar 0,95 lira, 2,2 litrelik hacme sahip olan yayık sürahi ise 9,95 liradan satışa sunuluyor. Bu sürahinin yanında ayran yapma aparatı da hediye olarak veriliyor.

Sebze ve meyvelerde olan indirim kampanyası hafta sonu da şok marketlerinde devam edecek. Kabağın kilosu 2,49 lira olurken, soğan ise 1,99 liradan alıcılarını bekliyor olacak.

Canlı fesleğen çiçeği 1,99 liradan satışa çıkıyor. Ayrıca her 25 lira ve üzeri alışverişlerinizde de farklı ürünlerde yer alan indirimlerden yararlanma şansınız artıyor olacak. Calve markasının hem ketçap hem de mayonez içeren seti bu miktarda alışveriş yaptığınız zaman sadece 9 liraya temin edebileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. Lipton markasının 100’lü altın harman çayı da 25 lira ve üzerinde alışveriş yaptığınız zaman sadece 10 liralık fiyatı ile sizi şok reyonlarında karşılıyor olacak.

Oldukça fazla sayıda ürün için geçerli olan yer alan indirim günlerinden sorunsuz yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanızı da öneririz.