home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

2 Şubat Bim Aktüel 2018

2 Şubat Bim Aktüel 2018 Ürünleri

Büyük market zincirlerinin vatandaşlara ucuz ve kaliteli alışveriş sunmak adına düzenlemiş oldukları aktüel kampanyalar Şubat ayının ilk günlerinde de devam edeceğe benziyor. Günlük, haftalık veya aylık olarak düzenlenen aktüel kampanyalarından vatandaşların sınırsız yararlanmaları için de her detay market zincirleri tarafından düşünülmüş durumda.

Özellikle o ayın hava durumuna göre beğeniye sunulan giyim ürünleri, mevsim meyveleri veya sebzeleri, çocukların okul ihtiyaçlarına göre kırtasiye araç ve gereçleri gibi pek çok ürün aynı anda marketlerin raflarında en ucuz halleri ile yer alabiliyorlar. Bim marketleri de düzenlemiş oldukları indirim bülteni ile beraber bu kampanyalarının ne kadar geniş bir ağa sahip olduğunu da kanıtlar nitelikle olduğunu bir kez daha gösterdi.

Hemen hemen bütün sektörlere yönelik olarak yapılan indirimlerin detaylarına gelin beraber bakalım.

2 Şubat BİM İndirimli Ürünler

Son teknoloji ile donatılmış olan ve bütün özellikleri ile televizyon anlayışınızı yeniden yazak olan ultra hd televizyonun fiyatı 1,899 lira olarak belirlenmiş durumda. Bu ürünü temin etmek isteyenlere özel kredi kartına taksit imkanı da mevcut konumda yer alıyor. Luxell markasının eski zamanları hatırlatan nostaljik fırını 129 lira,

Fakir markasının çay makinesi ise 109 liradan satışa sunuluyor. Kumtel markasının kış aylarında soğuktan korunmak isteyenler için ürettiği dikey ısıtıcı da 99 liralık fiyat etiketi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Bu ürünler için de kredi kartına özel taksit imkanları reyonlarda sizleri bekliyor olacak.

3’lü zigon sehpa 89 liradan, Soley markasının çift kişilik yatak örtüsü 119 liradan, Lolla’nın dikiş makinesi ve ütü seti ise 39 liradan raflarda yerini alan indirimli ürünler arasında yerlerini almış durumdalar. Bu ürünler için de kredi kartına 6 taksit imkanı sizlere sunuluyor.

Chef’s markasının 2’li yuvarlak fırın tepsisi 24,90 lira, 12 parça çay seti ise 25,90 liradan satışa sunuluyor. Ahşap baskı çeşitleri ile donatılmış olan tepsi 8,90 lira, birlikte yemek yapmayı seven anne ve çocuklar için dizayn edilmiş olan mutfak önlükleri ise 7,95 liradan bim marketlerinde sizler ile buluşmak için bekliyor olacak.

Bayan ve erkekler için ayrı ayrı satışa sunulan pijama takımları da maket içerisinde en çok rağbet görecek ürünlerden biri. Bu ürünleri temin etmek için ödemeniz gereken miktar ise 23,50 lira. Eğer çocuklarınıza da pijama takımı almak istiyorsanız da 17,90 lirayı gözden çıkarmanız gerekecek. Kız ve erkek çocukları için satışa çıkarılmış olan kar botları 29,90 lira, yine çocuklar için satışa çıkan yelek çeşitleri ise 7,90 liradan alıcılarını bekliyor durumda.

Oyuncak iş makinesi 12,95 lira, damperli oyuncak kamyon 14,90 liralık fiyat etiketleri ile çocuklarınıza alabileceğiniz hediyeler arasında yer alıyor. 2 Şubat’tan itibaren geçerli olacak olan indirim kampanyalarının ne zaman sona ereceği bilinmese de indirimli ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunu belirtmek gerekiyor.