home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

20 Ekim Bim Aktüel 2017

20 Ekim Bim Aktüel 2017 Ürünleri

21 Ekim Bim Aktüel 2017

Her hafta ilgi ile takip edilen Bim aktüel ürün bülteni seçenekleri müşterilerine farklı avantajlar sunmaktadır. Bim reyonlarında avantajlı pek çok ürün bulunuyor. Bunlar arasında ihtiyaçlara yönelik çok fazla güncel ürün bulunuyor. Teknoloji bölümünde elektrik süpürgesi yer alıyor. Oldukça avantajlı fiyatlarda yer alan bu ürünler taksitli ödeme avantajları ile de satın alınabiliyor. Elektrik süpüresinin yanında ütü, şofben, oyuncak bölümü, meyveliklerle ve dekoratif tabaklarda bulabilirsiniz. Ayrıca kitaplık özellikle bilgisayar masası da okul döneminin yeni açıldığı şu günlerde öğrenciler için oldukça uygun fiyatlı bir çalışma masası olabilmektedir.

 

20 Ekim Bim Aktüel Ürün Çeşitleri

 • Vestel ütü 85₺

 • Nevresim Takımı 57,90₺

 • Sırt Çantası 29,90₺

 • Pamuk Pas Pas 27,90₺

 • Polisan sallanan oyuncak at 32,90₺

 • Eşofman takımı bay/bayan 34,90₺

 • Battaniye tek kişilik 19,90₺

 • Çift kişilik alez 6,90₺

 • Kütahya porselen 48 parça yemek takımı 159,00₺

 • Su şişesi 7,95₺

 • Spring su seti 7 parça 19,90₺

 Bütçenize özel fiyatlarda tercih edebileceğiniz pek çok ürün bulunmaktadır. Bim marketler ülkemizin hemen hemen her köşesinde tüketici ile buluşuyor. Bu nedenle de firma tüm ülkeye hitap eden kampanyalı ürünler sunarak müşterilerinin beklentilerini karşılama amacında olmaktadır. İndirimli ürünler seçilirken en çok talep gören ve ihtiyaç olan ürünler arasından seçilmektedir. Güncel ürün seçeneklerinin bütçelere uyumlu olarak sunulması avantajlı alışverişleri beraberinde getiriyor. Zücaciye kategorisinde de ilgi çekecek, fiyat fırsatlarının yer aldığı seçenekler bulunuyor. Yeni BİM aktüel ürün bülteni ile takipçilerini heyecanlandıracak çok avantajlı ürünler tercih edebilecek olan müşterilerin de bu durumdan oldukça memnun olacağı söylenebilir.

 

 Mutfak Ürünlerinde Fırsatlar

 

 Blender setleri, kızartma tenceresi, Wok tavalar, sahan setleri, güveç setlerinde de çok uygun fiyatlar yeni indirim bülteninde yer alıyor. İndirim bültenleri anında kapınızda olmakta ve bu şekilde avantajlı ürünleri öğrenerek erken davranabiliyorsunuz. Hemen hemen her merkezde belirli aralıklarla bulunan BİM şubeleri zaman zaman ihtiyaçları karşılamakta zorlanıyor. Oldukça fazla talep olması ilse BİM şubelerinin hızlı bir şekilde arttığı da söylenebilir. Müşterilerini her dönemde heyecanlandıran indirimli fiyatlar sunulmaktadır. Bu ürünlerin yanında atıştırmalık grubunda da çok avantajlı, indirimli fiyatlar müşterilerle buluşuyor. Saç kremi ve çamaşır suyu gibi ürünlerle de BİM aktüel ürün bülteni içerisinde şaşırtıcı ürünler meraklılarını bekliyor. Sürekli takipte kalarak her zaman kullandığınız ya da teknolojik alanda ihtiyacını olan ürünlere bütçenizi yormadan avantajlı ödeme imkanları ile sahip olabilirsiniz. Hafta içi sunulan indirimleri, hafta sonu indirimleri de takip ediyor. BİM şubelerinde sürekli indirimler ve fiyat avantajları bulabilir, keyifli alışverişler yapabilirsiniz. Sürekli takip edebileceğiniz bu ürünler ile evinizin ihtiyaçlarını çok daha ekonomik fiyat aralıklarında satın alabilirsiniz. BİM takipçileri için kampanyalarından sürekli yararlanmasını sağlamak amacı ile aktüel bültenleri takip edebilir ve indirimlerden ilk haberdar olanlar arasına girerek avantajlı ürünlere ilk sahip olabilirsiniz.