home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

20 Nisan Bim Aktüel 2018

20 Nisan Bim Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen marketler zinciri arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar.

Oyuncaklardan teknolojik aletlere, ev araç gereçlerinden temizlik malzemelerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor. Bim marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 20 Nisan tarihinden itibaren geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

20 Nisan Bim İndirimli Ürünleri

Hometech markasının son teknoloji ile donatılmış olan çok uygun telefonu haftanın ön planda olan ürünleri arasında başı çekiyor. 6 taksit ile alabileceğiniz bu telefon için ödemeniz gereken ücret ise sadece 249 lira. HP markasının wi-fi destekli yazıcısı 139,90 liralık fiyatı ile dikkatleri çekiyor. Yine bu ürün için de kredi kartına taksit imkanı bulunuyor.

Trust markasının Mouse ve Mouse pad ürünleri 27,50 lira, oyunlar için özel olarak hazırlanmış olan klavye takımı 27 lira, Eron markasının karaoke yapmayı sevenler için piyasaya sunulan mikrofon çeşitleri ise sadece 29,90 liradan bim aktüel bülteninde yerini almış durumda.

Kulak içi mikrofonlu kulaklık 39,90 lira, 12’li kalem pil çeşitleri 16,95 lira, oyun oynamayı sevenler için oluşturulan kulaklık mikrofonu 25 lira ve farklı pil çeşitleri de 10 liradan başlayan fiyatları ile beraber her alışverişe cevap verebilecek ürünlerden bazıları.

Çocuklar için olan 12 jantlı bisiklet 89 lira, +3 yaş için özel üretilen bisiklet çeşitleri 29,90 lira, farklı oyuncak modelleri ise 27,50 liralık fiyatları ile beraber bim reyonlarında sizleri bekliyor olacak. Tavan ve gece lambası çeşitleri de haftanın öne çıkan ürünlerinden. Bu lambalar için ödemeniz gereken ücret ise 34,90 lira olarak belirlenmiş durumda.

Kız çocukları için üretilmiş olan tayt ve tişört çeşitleri 14,90 lira, kot pantolonu çeşitleri 9,90 lira, çocuklar için kol saatleri ise 14,50 liralık fiyat etiketleri ile beraber çocuklu aileler için son derece cazip ürünlerden bazıları.

+3 yaş için olan tamir çantası 12,50 lira, çocuk ışıklı spor ayakkabı 19,90 lira, oyuncak bebek çeşitleri 12,50 lira, 5’li oyuncak araba seti ise 17,50 liradan satışa sunulmuş durumda.

Polo yaka çocuk tişörtleri 7,50 lira, bayan spor ayakkabı çeşitleri 24,50 lira, erkekler için bantlı terlikler 12,50 lira, bayan kabartma terlikler 12,50 lira, çocuklar için eğitici düzeyde olan puzzle modelleri ise 9,90 liralık fiyatları ile beraber bim reyonlarında yerini almış durumda.

20 Nisan’da başlayacak olan aktüel indirim günleri her müşteriye hitap edecek tarzda ürünleri de barındırıyor.