home
Şok
Şok Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

20 Ocak Şok Aktüel 2018

20 Ocak Şok Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen marketleri yeni yılın gelmesi ile beraber vatandaşlarına sundukları indirim günlerine de devam etme yönünde oldukça sağlam adımlar atmaya devam ediyorlar. Bazen günlük, bazen haftalık bazen de sadece hafta sonlarını kapsayan indirimlerin yer aldığı aktüel bültenleri de marketlerin ilgili sayfalarında kendisine yer buluyor. Şok marketleri de yayımladıkları aktüel bültenlerin de bu hafta sonu yapacağı indirimlerin detaylarını paylaşmış konumda yer alıyor.

Birçok üründe geçerli olacak olan indirim kampanyaları vatandaşlara hem ucuz hem de kaliteli alışverişin kapılarını da sonuna kadar açmaya devam edecek gibi gözüküyor. 20-23 Ocak tarihlerini kapsayan aktüel bülteninde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğu da market tarafından açıklanan bir başka bildirim olarak karşımıza çıkıyor. Şok marketlerinde yaşanacak olan hafta sonu indirimine tabi tutulan ürünlerin detaylarını gelin beraber inceleyelim.

20-23 Ocak Şok İndirim Ürünleri

25 lira ve üstü alışverişlerinizde geçerli olacak olan kampanyalı ürün Ülker finger bisküvi. Bu ürüne sahip olmak için harcamanız gereken miktar ise sadece 4 lira. Sıkma portakalın kilogram fiyatı 1,89 lira olurken, mandalina ise 3,99 liradan satışa sunulmuş durumda. Patatesin etiket fiyatı 1,69 lira olarak belirlenirken, domates 3,49 liralık satış etiketleri ile haftanın ürünleri arasında gösterilen gıda malzemeleri arasında yer alıyor.

Evinde çiçeklere yer açmak için de şok marketlerine mutlaka uğramanız gerekiyor. Açelya çiçeğine sadece 9,95 lira ödeyerek sahip olabilirsiniz. Yine 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olacak olan indirim fırsatı bu kez Doğuş markasının rize çayında karşımıza çıkıyor. Bu ürünün indirimli fiyatı sadece ama sadece 8 lira. Eğer bu ürünü normal alışveriş kapsamında alırsanız ödemeniz gereken miktar 13,95 liraya çıkıyor.

Sinba markasının tost ve ızgara makineleri de şok tarafından indirim kapsamında alınabilecek ürünler arasında. Bu ürünlerin her biri 99 liraya raflarda yerini almış durumda. Kredi kartlarına 6 taksit imkanı da market tarafından müşterilere sunulan bir başka pozitif olgu olarak karşımıza çıkıyor.

Oldukça kullanışlı olan aile boyu çelik çaydanlık 39,90 lira, 18 parça tabak ve kase seti 39,95 liradan satışa sunulmuş durumda. Bu ürünlerde de taksit imkanı olduğunun altını çizmek gerekiyor. Hascevher markasının kulplu sütlük çeşitleri 13,90 liradan başlayan fiyatlar ile satılırken, tencere çeşitleri ise 17,90 liralık etiket fiyatları ile oldukça cazip teklif sunan ürünlerden sadece bazıları olarak dikkat çekiyor.

Kızartma teli hediyeli olan kızartma tavası 19,90 lira, melamin çeşitleri 4,95 lira, ahşap çay bardağı altlıkları da 3,95 liradan satışa sunulmuş durumda. 3’lü elegan kulplu bardak çeşitleri de 4,95 liraya şok reyonlarında yerini almaya devam edecek gibi gözüküyor. Oldukça fazla sayıda ürününü indirim kapsamına sokan marketler zincirini bu hafta sonu mutlaka ziyaret etmeniz gerekiyor. Ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da bir kez daha altını çizmemiz lazım.