home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

20 Temmuz Bim Aktüel 2018

20 Temmuz Bim Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin ileri gelen marketlerinde yaşanan indirim günlerinin sıklığı son derece dikkat çekici boyutlara ulaşmış durumda. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar. Giyim ürünlerinden teknolojik aletlere, ev araç gereçlerinden beyaz eşyalara, kozmetik ürünlerinden saç boyalarına kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor.

Bim marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 20 Temmuz tarihinden itibaren geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

Pilsan markası özellikle çocukların yüzünü güldürecek bir takım oyuncaklarını bim aktüel bültenine yerleştirmiş durumda. Pars 6V akülü ATV aracı 249 lira, artı 3 yaş çocuklar için olan kaydırak ise 179 liralık fiyatları ile dikkat çeken ürünler arasında. Bu ürünleri temin ederken kredi kartı ile taksit imkanı da sizlere sunulmuş olan önemli opsiyonlardan bir tanesi. Farklı kartlar için 6 taksit seçeneğini market gişelerinden isteyebilirsiniz.

Aksesuarlı oyuncak manken bebek 27,90 lira, Perilla markalı Pazar arabası 29,90 lira, 2’li paspas seti 23,50 lira, plaj oyun seti 4,95 lira, çiçekli masa örtüsü ise 9,95 liradan satışa sunulmuş durumda.

20 Temmuz Bim İndirimli Ürünleri

2’li dikdörtgen borcam tepsi 24,90 lira, dalış maskesi 19,90 lira, kaydırmaz sandalye minderi 7,95 lira, kurbağa oyunu 4,95 lira, dolap organizatörü 2,45 lira, limon sıkacağı ise 1,95 liralık fiyatları ile beraber bim aktüel bülteninde yerini alan ürünlerden.

Alba markasının 6’lı paslanmaz kebap şişi 8,50 lira, Gold master markasının çay makinesi 99,90 lira, Altus markasının dik süpürgesi 99 liralık etiketleri ile ilgi toplayacak ürünlerin başında geliyor.

Stanley markasının kaynak makinesi 499 lira, KL Pro markasının profesyonel avuç taşlama cihazı ise 119 liradan reyonlarda yerini alıyor. Bu ürünler üzerinde kredi kartına taksit imkanı da bulunuyor.

Araç iç mini soğutucu 149 lira, desenli çelik termos 24,90 lira, lisanslı gecelik 12,90 lira, kadın atlet ve şort takımı 12,90 lira ve kız çocuklar için ip askılı takım 13,90 liralık fiyatları ile bim aktüel bülteninde dikkat çeken ürünlerden.

Braun markasının epilatör cihazı 79,90 lira, erkek çocuklar için şortlu takım 12,90 lira, V yaka kısa kollu kadın elbiseleri 12,90 lira, erkek şortları ise 14,90 liradan satışa çıkmış vaziyette.

Hemen hemen her ürün üzerinde bulunan indirim günlerinden sorunsuz olarak yararlanmak için bim marketlerini belirtilen tarihlerde ziyaret etmeniz de kritik önem taşıyor. Nitekim bazı ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunu ve hızlı tüketime maruz kalabileceği bilgisini de vermek gerekiyor.