home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

21 Mart Bim Aktüel 2017

21 Mart Bim Aktüel 2017 Ürünleri

BİM, ülke genelinde birçok il ve ilçede şubeler açarak vatandaşa ucuz alışverişin hizmetini veriyor. Neredeyse her hafta seçtiği ürünlerde indirimleriyle ekonomik alışverişte öncü bir kurum oluyor. BİM, toptan fiyatına perakende satış anlayışıyla sektörde en çok tercih edilen marketler arasında. Hem hesaplı hem de uygun alışverişin adresi olan BİM, bu haftada müşterilerine tatlı sürprizler hazırladı. Vatandaşların ihtiyaçlarına ve cebine göre hitap eden BİM’in indirimleri bu hafta da merakla bekleniyor. BİM’in bu hafta indirimleri 21 Mart Salı’dan itibaren geçerli ve marketlerde stoklarla sınırlı. Fazla zaman kaybetmeden BİM’in yayınladığı 21 Mart tarihli aktüelini inceleyelim. Önce bülteni inceleyin daha sonra BİM’e uğrayın. 21 Mart’ta neler olacak? BİM’de bu hafta neler var? BİM’de haftanın indirimleri neler? BİM’de bugün en uygun fiyatlı ürün hangisi? Sorularının cevapları haberimizde.

Yukarıda da dediğimiz gibi bu hafta BİM özellikle tatlılarında indirim yaptı. Sizlerde bu fırsatı kaçırmayarak ailenize, misafirlerinize, çocuklarınıza, konu komşunuza güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Fiyatlarıyla paranız cebinizde, tadı damağınızda kalacak. Birbirinden özel atıştırmalıklar bültenini tek tek inceleyelim.

-200 g Belçika Çikolatası sadece 9,45 TL. Çat kapı gelen misafirlerinize kahvenizin yanında şık bir sunumla ikram edebilirsiniz.

-Süt Kreması ve Kakao Kreması Dolgulu Gofret 8,45 TL. Bu habere çocuklarınız da çok sevinecek.

-100 g Sarotti Bitter Çikolata 4,90 TL ile BİM raflarında yerini aldı.

-Nutella B-Ready Kakaolu Fındık Kreması Dolgulu Gofret 8,90 TL ile en uygun fiyatıyla BİM’de.

-Sarotti Çikolata Çubukları 7,45 TL fiyatıyla kendinize uygun ama tatlı bir sürpriz yapabilirsiniz.

-Sütlü Bisküvili, badem ezmeli Ritter Sport 5,95 TL ile kendinize, sevdiklerinize ikram yapabilirsiniz.

-Vitanora Yoğurtlu Bisküvi 3,75 TL çayınıza eşlik edecek.

-Kuchenmenister Mini Kekler 6,95 TL ile komşularınızla, dostlarınızla ve ya ailenizle olan  muhabbetinize tat katacak.

21 Mart Salı gününden itibaren BİM reyonlarına bir uğrayın deriz. Çünkü bu indirimler ve fiyatlar bütçenize de damak zevkinize de iyi gelecek. En yakın BİM marketine gittiğinizde detaylı olarak reyonları inceleyebilirsiniz.


 • 1
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün