home
Şok
Şok Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

21 Mart Şok Aktüel 2018

21 Mart Şok Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen marketler zinciri arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar.

Giyim ürünlerinden teknolojik aletlere, ev araç gereçlerinden temizlik malzemelerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor. Şok marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda.

21-27 Mart tarihleri arasında geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

21-27 Mart Şok İndirimli Ürünleri

Zetina markasının dikiş makinesi haftanın ön planda olan ürünlerinden bir tanesi. Bu ürünü temin etmek için ödemeniz gereken miktar 279 lira. Kredi kartı ile almak isteyenler için de özel taksit imkanları olduğunu belirtelim.

Premier markasının saç düzleştirici ürünü 19,90 lira, 2 yıl garantili olarak satılan mini abajur 29,90 lira, CVS markasının dijital baskülü ise 24,90 liralık satış etiketleri ile beraber şok reyonlarında yerlerini almış durumdalar.

4’lü olarak satılan vakumlu hurç seti 12,90 lira, mini kapitoneli hurç 3 lira ve orta boy kapitoneli hurç ise sadece 3,30 liradan satışa sunulmuş durumda. Kadınların yüksek ilgi göstereceği saç maşası 19,90 lira, Soley markasının tek kişilik nevresim takımı 69,90 lira, aynı markanın çift kişilik nevresim takımı ise 79,90 liralık etiketleri ile beraber şok aktüel bülteninde aktif rol oynayan ürünler arasında.

Kapitone yastık 12,90 lira, 2’li yastık alezi 9,95 lira, tek kişilik sıvı geçirmez alez 10,90 lira, çift kişilik olanı ise sadece 15,90 liradan satışa çıkmış durumda.

Maxi boy kapitoneli hurç 5 lira, %100 pamuktan üretilmiş olan nakışlı havlu çeşitleri 7,95 lira, 2’li taş desenli banyo takımı 29,90 liralık etiketleri ile beraber her alışveriş ihtiyacına hitap edebilecek nitelikte ürünler arasında yer alıyor.

Patos markasının cips çeşitleri 3 lira, Coca cola ürünleri 2,95 lira, Çamlıca markasının gazozu 1,95 lira, Eti markasının diet ürünleri 0,80 lira, Superfresh markasının İnegöl ve Tekirdağ köftesi ise 23,95 liradan satışa çıkıyor. Bu ürünleri 2’li şekilde aldığınız zamanda farklı indirimlerden yararlanma şansınız oluşuyor.

Patlıcanın kilosu 2,99 lira, domatesin kilosu 2,25 lira, Yudum markasının Ayçiçek yağı 9,50 lira, Ülker markasının tuzlu atıştırmalık çeşitleri ise 2 liralık fiyatları ile beraber şok raflarında yerini alıyor. Bingo markasının yumuşatıcı ürünü 12,50 lira, Pril markasının bulaşık sıvısı 11,90 lira, Finish markasının hepsi bir arada tableti ise 15 liradan marketlerde bulunabilecek ürünlerden bazıları.

Stoklar ile sınırlı olan bu indirim ürünlerinden yararlanmak için son günü beklememeniz de önemle belirtilmesi gereken konulardan biri.