home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

22 Aralık Bim Aktüel 2017

22 Aralık Bim Aktüel 2017 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen marketlerinden olan BİM 22 Aralık tarihinden itibaren geçerli olmak üzere yayımladığı aktüel ürünler listesini vatandaşlar ile paylaşmış bulunuyor. Özellikle ucuz alışverişin ve hesaplı ürünlerin kapsam dâhilinde olduğu aktüel listesinde dikkat çekici pek çok ayrıntı da mevcut.

Elektrik süpürgesinden çay bardaklarına kadar pek çok ürünü indirim listesinde dahil eden BİM bu konuda oldukça başarılı olan market zincirlerinden bir tanesi. Vatandaşa sunduğu hizmeti çok daha ucuza sağlama noktasında önemli bir payı bulunan marketler zincirinin aktüel kampanyalarında yer alan ürünler bu hafta da oldukça ilgi görecek şekilde oluşturulmuş durumda. Özellikle ev eşyalarını ucuza temin etmek isteyen vatandaşların ekonomisini düşündüğü görülen BİM’in aktüel ürün paylaşımlarında da bunu ön plana çıkarma isteği açıkça görülüyor.

Zira elektrikli süpürge, ütü masası, buharlı ütü gibi ürünlerin ön plana çıkan mallar olduğu göz önünde bulundurulursa yılbaşı öncesi oldukça maliyetli bir alışverişe imza atmak da mümkün kılınmış durumda. Bu kampanyaların sadece ev eşyaları ile sınırlı kaldığını tabi ki düşünmemek gerekiyor. Nitekim BİM bundan önce yapmış olduğu aktüel ürünler kampanyaları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Geçim zorluğu yaşayan vatandaşları düşünerek uyguladıkları kampanya ile son derece bütçeli bir alışverişin kapılarını açtığını söylemek BİM için oldukça kolay bir tanımlama olabilir.

Ev eşyalarının yanı sıra hangi ürünlerde indirim yaşanacak sorusunu duyar gibiyiz. Örneğin güveç fırın tepsisi market zinciri içerisinde sizleri bekliyor olacak. Veya 8 parçalık çay setini oldukça makul bir fiyata BİM marketlerinden temin edebilirsiniz.

Hemen hemen her hafta BİM tarafından yayımlanan ve müşteriler tarafından da son derece ilgi gören bir kampanyaya imza atan marketler zinciri aktüel ürün kataloglarını da paylaşmaya devam edecek gibi duruyor. Ev eşyalarında ucuz yollu bir alışverişe imza atmak isteyen vatandaşları bekleyen aktüel ürünlerin en çok ön planı çıkanı ise elektrikli süpürge olmuşa benziyor.

Farklı alışveriş mekanların da iki katı fiyatına satılan süpürgenin BİM’de yer alan etiket fiyatı ise sadece 299 TL. Philips gibi oldukça kaliteli bir markanın ürünü olan elektrikli süpürgenin farklı farklı pek çok özelliği de bulunuyor.

Diğer süpürgelere oranla daha sessiz çalışan ve çöp toplama haznesi daha yüksek seviyede yer alan süpürgenin bu denli ucuz fiyata sunulması da oldukça büyük bir şans. BİM tarafından müşterileri ile buluşmayı bekleyen Philips elektrikli süpürgenin yüksek teknolojik materyaller ile de donatılmış bir ürün. Öyle ki diğer süpürgeler ile kıyas yapıldığında toz çeşitlerini bile ayırt etme özelliği de ürünün içerisine entegre edilmiş vaziyette yer alıyor.

Ev eşyalarından kahve makinesi, meyve sıkacağı, düdüklü tencere, çaydanlık, tencere çeşitleri gibi pek çok ürün de siz müşteriler ile buluşmak üzere BİM mağazalarında hazır bekliyor durumda.


 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün