home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

22 Mayıs Bim Aktüel 2018

22 Mayıs Bim Aktüel 2018 Ürünleri

Marketler zinciri arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar.

Oyuncaklardan bahçe gereçlerine, ev araç gereçlerinden temizlik malzemelerine, teknolojik ürünlerden beyaz eşyalara kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor. Bim marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 22 Mayıs tarihinden itibaren geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

22 Mayıs Bim İndirimli Ürünleri

Haftanın şüphesiz en çok ilgi çekecek olan ürünlerinin başında Doğuş markasının demlik poşetli çayları geliyor. 160 tane olan ekonomik paketi içeren bu çaylara ulaşmak için ödemeniz gereken miktar ise sadece 16,95 lira olarak belirlenmiş durumda.

Yudum markasının natürel sızma zeytinyağı 11,95 lira, aynı markanın Ayçiçek yağı 25,95 liralık fiyatları ile beraber bim aktüel bülteninde yerini almış durumda. Çiğ kokteyl karışım 11,95 lira, portakal parçacıklı içecek 2,95 lira, şeftali aromalı soğuk çay 1,95 lira, karışık meyve nektarı 3,25 lira, Fuse tea markasının şeftali aromalı içeceği 7,45 lira, ballı karışık meyve nektarı ise sadece 7,9 liralık fiyatları ile müşterilerini bim reyonlarında bekliyor olacak.

Beypazarı markasının limon aromalı olan mineralli gazlı içeceği 3,95 lira, Kızılay markasının mandalina aromalı doğal zenginlik içeren mineral içeceği 5,95 lira, aynı markanın kavun aromalı olan içeceği de yine 5,95 liralık fiyatı ile beraber satışa çıkmış durumda.

Barilla markasının birbirinden farklı makarna çeşitleri de her bütçeye uygun yapıları ile beraber haftanın ön planda olan yiyecek ürünlerinden bazılarını oluşturuyor. Kalem makarna, spaghetti ve burgu çeşitleri ile beraber bim aktüel bülteninde yer alan makarnaların hepsinin fiyatı sadece 1,75 liradan sizler ile buluşmayı bekliyor olacak.

Coca cola ve fantanın bir arada bulunduğu gazlı içecek paketi de yine bu haftanın en ucuz ürünlerinden bir tanesini oluşturuyor. Bu ikili paketi temin etmek için ödemeniz gereken miktar ise sadece ve sadece 4,75 lira olarak belirlenmiş durumda.

Sayısız ürünün yer aldığı ve hemen hemen her ürünün doğal ihtiyaçlar kapsamında olduğu düşünülürse 22 Mayıs tarihinden itibaren bim reyonlarını aşındırmanız da son derece normal olarak görülebilir. Nitekim bu tarihten başlayacak olan indirim günlerinde dikkat etmeniz gereken tek şey ise ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğu.

Alışverişinizi son güne bırakmamanızın oldukça önemli olduğunun da bu noktada altını çizmemiz gerekiyor. Hemen hemen her üründen sınırlı sayıda bulunduğu da düşünülürse her bim marketini ziyaret etmeniz de son derece olası durumlardan bir tanesi.


 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün