home
Hakmar
Hakmar Aktüel Ürünler
6
Abone
6
Abone

22 Şubat Hakmar Aktüel 2018

22 Şubat Hakmar Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen süper market zincirleri ay başı, ayın ortası ve ayın sonunu dahil eden indirim kampanyalarını yayımlamaya devam ediyorlar. Et ürünlerinden sakatat çeşitlerine, evcil hayvan yiyeceklerinden oyuncaklara, giyim ürünlerinden temizlik malzemelerine kadar pek çok ürünü içerisine almayı başaran bu kampanyalara bir yenisi de hakmar mağazaları tarafından eklenmiş durumda.

Hakmar aktüel bülteninde yer alan bilgilere göre alışveriş ihtiyaçlarınızı doğrudan karşılayabileceğiniz pek çok ürün sizleri bekliyor olacak. Hem ucuz hem de kaliteli alışverişi benimseyen marketler zinciri bu kampanyası ile müşterilerin de yüzünü güldürecek önemli bir işe imza atmış oluyor. Farklı ürünlere ev sahipliği yapacak olan aktüel kampanyasının detaylarını da gelin beraber inceleyelim.

22 Şubat Hakmar İndirimli Ürünleri

Royal markasının çelik tenceresi 29,95 lira, nostaljik gaz lambası 39,95 lira, Papilla markasının tava-tencere seti 99,90 lira, cam baharatlık çeşitleri 1,90 lira, cam kavanoz 2,90 lira, plastik kase çeşitleri ise 4,95 liradan satışa çıkan indirimli ürünler arasında yer alıyor.

Seramik servis tabağı çeşitleri 6,90 lira, elbise askıları 7,95 lira, kesim tahtası 9,95 lira, farklı renklerde olan mikrofonlu kulaklıklar ise 4,90 liradan hakmar reyonlarında müşteriler ile buluşmak için hazır konumda bulunuyor.

Gülücük çocuk kitapları 3,95 lira, oyuncak ahşap blok 19,95 lira, oyuncak polis arabası 11,95 lira, oyuncak et bebek 11,90 lira, sallanan at oyuncağı ise 34,95 liradan satışa çıkmış durumda. Bu ürünleri hakmar raflarında bulabileceğinizin de altını çizelim.

Giyim ürünlerinde yaşanan indirimler de müşterilerin ilgisini çekebilecek düzeyde yer alıyor. Fermuarlı ve farklı renklerde olan bay hırka 24,95 lira, pamuklu halı 24,90 lira, çocuk spor ayakkabısı çeşitleri 39,95 lira, bayanlar için tasarlanmış olan alt pijama 7,95 liralık fiyat etiketleri ile dikkat çekiyor.

Farklı renklerde olan iki gözlü çekmece 14,90 lira, bayan ayakkabı çeşitleri 11,95 liradan müşterilerin beğenisine sunulmuş durumda. Bayan ayakkabıların farklı renk ve numaraları olduğunu da belirtmeden geçmemek gerekiyor.

Gezer markasının bay ve bayan için ayrı ayrı satışa çıkan terlikleri 6,95 lira, bay ve bayan çoraplar 4,50 lira olarak hakmar reyonlarında yerini alıyor. Çekmece düzenleyici 8,90 lira, raf organize edici ürün 8,95 liralık fiyatları ile oldukça tercih edilebilecek ürünler arasında.

Haftanın önerisi olan ürünler de hakmar aktüel bülteninde kendilerine yer bulmuş durumdalar. Helva çeşitleri 5,95 lira, tahin pekmezi 1,95 lira, Crunch gofret çeşitleri 1 liralık etiketleri ile beraber alışveriş sepetlerinde yer edinecekler.

ABC markasının bulaşık deterjanı 9,95 lira, yine aynı markanın çamaşır suyu 5,45 liradan hakmar marketlerinden temin edilebilecek düzeydeki ürünler arasında yer alıyor.

22 Şubat tarihinden itibaren geçerli olacak olan hakmar aktüel indirimleri her müşterinin kesesine uygun olarak düzenlenmiş durumda. İndirimli ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunu ve alışveriş için geç kalmamanız gerektiğini de belirtelim.