home
A101
A101 Aktüel Ürünler
8
Abone
8
Abone

23 Aralık A101 Aktüel 2017

23 Aralık A101 Aktüel 2017 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen mağaza zincirlerinden birisi olan A101 yeni yayımladığı aktüel bülteni ile beraber pek çok üründe indirime gittiği müjdesini de müşterilerine vermiş oldu. 23-29 Aralık tarihleri arasında A101 raflarında yerini alacak olan indirimli ürünler için vatandaşların acele etmesi gerektiğini de hatırlatmak gerekiyor. Zira her ne kadar kapsamlı bir stok barındırılsa da zaman zaman aşırı taleplerden ötürü ürünler çabuk tükenebilecek durumda kalabiliyorlar.

O yüzdendir ki giyimden temizlik malzemelerine, en güzel gıdalardan kişisel bakım ürünlerine kadar oldukça geniş bir hazneye sahip olan bu aktüel indirimlerini kaçırmamanızı öneririz. Hem ucuz hem kaliteli ürünleri indirimler ile vatandaşlar ile buluşturan A101’in kampanya bültenini gelin beraber inceleyelim.

Bu haftanın ön plana çıkan ürünü 250 gram olan fermante dana kangal sucuk. Lezzeti ile popüler hale gelen Cumhuriyet sucuğunun fiyatı ise sadece 11,95 lira. Birşah markasını taşıyan homojenize yoğurtun en büyük boyunun fiyatı da her keseye hitap edecek düzeyde. 1,5 kilo olan yoğurdun fiyatı ise 4,15 lira olarak raflarda yerini almış durumda. Lezzeti ile sabahların ve hanımların vazgeçilmezi durumunda olan Türk kahvesi de yine oldukça ucuz bir fiyata reyonlarda yer almaya devam ediyor.

23-29 Aralık A101 İndirim Bülteni

100 gram Kurukahveci Mehmet Efendinin fiyatı sadece ve sadece 3,75 lira. Unutmadan hatırlatalım. 10 TL ve üzeri alışverişlerinizde sepetinize eklemeniz gereken bir ürün daha var. Fairy’nin bulaşık deterjanı 10 TL’yi geçen herkese 1,95 liradan sunuluyor. Bando Çorum mantısı raflarda 2,60 liradan kendisine alıcı bulurken, Çerezya’nın muhteşem Antep fıstığı ise 24,95 liradan satışa sunulmuş vaziyette. Bu fıstığın diğer marketlerde yer alan etiket fiyatı ise neredeyse 30 lira. Bu yüzdendir ki Antep’in her lezzetini içerisinde barındıran bu kuruyemişi oldukça ucuza temin etmiş oluyorsunuz.

Zira yeni yıl akşamına yaklaşırken ihtiyacınız olan bütün yemişler de A101 farkı ile alışveriş sepetinizde sizler ile beraber olacak.  Normal satış günlerinde 13 liradan satılan Pantene şampuanları ise indirimli günler de 9,95 liradan raflarda kendisine yer buluyor. Haftanın en çok satılan ürünlerinden biri olan kaliteli şampuanların saçlarınıza olan faydasını da deneyimleme fırsata sizlere verilmiş durumda.

En lezzetli pastanın yolu şüphesiz ki üzerinde yer alan soslardan geçer. Durum böyleyken A101’de satılan pek çok çeşitli pasta soslarına da göz atmanızı öneririz. Kent Boringer markası taşıyan ve üç farklı tada ev sahipliği yapan pasta soslarının raf fiyatı ise sadece 6,25 lira. Karamel, çikolata ve frambuaz sosların her birini tek tek alabileceğiniz gibi paket hainde de alabilme şansını A101 sizlere vermiş durumda.

Peynirler, atıştırmalık gofretler ve diğer pek çok ürünün de ikinci alımlarda yüzde 50 indirim seçeneği ile satıldığını tekrar hatırlatmak gerekiyor. Bu ürünlerin kapsamlı hallerine içerikte yer alan bülten resimlerinden ulaşabileceğinizi de söyleyelim.


 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün