home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

23 Mart Bim Aktüel 2018

23 Mart Bim Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen marketlerinin düzenlemiş olduğu indirim günleri hız kesmeden müşteriler ile buluşmaya devam ediyor. Hemen hemen her sektöre dahil olan ürün çeşitliliğini de sunan bu aktüel günlerinden sınırsız olarak yararlanmak için içeriklerimizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

Giyim ürünlerinden televizyonlara, makyaj malzemelerinden mutfak araç ve gereçlerine kadar sayısız ürün üzerinde yapılan fiyat değişimleri müşterilere hem ucuz hem de kaliteli alışverişin kapılarını da sonuna kadar açmayı ilke olarak edinmiş durumda. Bu denli fazla sayıda üründe indirime giden bir market zinciri de bim oldu. Bim aktüel bülteninde yer alan ürünlere gelin beraber göz atalım.

23 Mart BİM İndirimli Ürünleri

JVC markasının full hd smart led televizyonu haftanın en çok ön plana çıkan ürünü olarak gösteriliyor. Bu son teknoloji ile donatılmış olan televizyona sahip olabilmeniz için gözden çıkarmanız gereken ücret ise 1,499 lira. 109 cm olan bu televizyonu kredi kartı ile almak isterseniz taksit imkanları da sizleri bekliyor olacak.

Askı şeklinde de kullanım imkanı tanıyan ferforje 34,90 lira, boy aynası ise 39,90 liralık satış etiketleri ile beraber ev dekorasyonuna önem verenler için bulunmaz bir fırsat çeşitliliği olarak sizleri bim reyonlarında karşılıyor durumda.

Fantom markasının elektrikli süpürgesi de 189 liralık fiyatı ile oldukça dikkat çekici bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Bu ürün için de kredi kartına taksit imkanı bulunuyor.

Çocukların koordinasyon problemlerine çare niteliğinde bir ürün olan koordinasyon oyunu da bim raflarında yerini almış durumda. Bu ürün için ödemeniz gereken ücret ise 28,90 lira. Kullanımı ve temizliği kolay masa örtüsü 12,50 lira, enerji tasarruflu led ampül 12,95 liralık etiketleri ile bim raflarında bulabileceğiniz ürünler arasında.

Solar aydınlatma sistemi 99 lira, 3 katlı raf 13,90 lira, budama testeresi 14,90 lira ve 3’lü mini bahçe seti 6,50 liradan satışa çıkan ürünlerden bazıları. Aydınlatma sistemi ürününde kredi kartına taksit imkanı olduğunu da hatırlatalım.

Bahçe ile uğraşmayı sevenler için el aleti seti 16,90 liralık etiketi ile satışa sunulmuş durumda. Spiral hortum 29,90 lira, yuvarlak saksı 5,90 lira, dikdörtgen bahçe saksısı 4,90 liralık etiketleri ile beraber alışveriş sepetlerinde yer edinebilecek ürünlerden bazıları olarak dikkat çekiyor.

Askılı balkon saksısı 9,90 lira, 3’ dantel görünümlü saksı 2,25 lira, patates ve soğan kovası 19,90 lira, çok amaçlı büyük kova çeşitleri ise 17,90 liralık etiketleri ile beraber bim reyonlarında bulunabilecek ürünlerden.

Yuvarlak renkli saksılar 3,45 lira, çift renkli lale saksı 4,75 lira, papatya püskürtücü 2,95 lira, yapay çiçek çeşitleri ise sadece ve sadece 4,75 liradan satışa çıkarılıyor.

22 Mart tarihinden itibaren geçerli olacak olan bim aktüel indirimi için alışverişinizi son güne bırakmamanızı ve ürünler ile ilgili daha detaylı bilgiler için görsellerimizi inceleyebileceğinizi belirtelim.