home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

23 Şubat Bim Aktüel 2018

23 Şubat Bim Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen market zincirleri Şubat ayına dair aktüel kampanyalarını yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla ürünü kapsayan ve pek çok sektörü içerisine alan bu aktüel indirim günleri vatandaşlara da ucuz ve kaliteli alışverişin kapılarını ardına kadar açmayı ilke edinmiş durumda. Hemen hemen her yaşa ve her bütçeye hitap eden ürünleri indirim bültenlerine koymayı başaran marketler zincirlerinden bir tanesi de şüphesiz ki bim marketleri olarak dikkat çekiyor.

Bim aktüel indirim ürünlerine dair detaylar da market tarafından vatandaşların beğenisine sunulmuş konumda yer alıyor. 23 Şubat tarihinde başlayacak olan indirim günlerinin hangi gün biteceği belli olmasa da ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Gelin indirim kapsamında olan ürünlere beraber bakalım.

23 Şubat Bim İndirimli Ürünleri

Kumtel markasının set üstü ocağı 199,90 liradan raflardaki yerini alıyor. Yine aynı markanın aspiratör ürünü ise 89,90 lira. Bu ürünleri almak isteyen vatandaşlara kredi kartına 6 taksit imkanı da bim marketlerinde bulunuyor.

Chef’s markasının hem börek hem de balık yapımında kullanılabilecek olan çift taraflı tavası 34,90 lira, aynı markanın kek kalıbı 12,90 lira, aile boyu çelik çaydanlık ise 49,90 liradan satışa sunulan ürünler arasında yer alıyor.

Paşabahçe markasının borcam 2’li kare seti 21,90 lira, ayaklı kasesi 13,90 lira, yuvarlak kapaklı cam tencere 12,90 lira, heybeli çay seti ise 17,90 liralık satış etiketleri ile dikkatleri üzerine çekebilecek ürünlerden sadece bazıları olarak market reyonlarında vatandaşların beğenisine sunuluyor.

Kaydırmaz melamin tepsi 8,90 lira, bakliyat tenceresi çeşitleri ise 22,90 liradan satışa sunulan ürünler arasında yer alıyor. Mutfak içerisinde ev hanımlarının yardımına yetişecek olan pek çok ürün de bim aktüel ürünleri kapsamında fiyatlarında değişiklik yaşamış ürünlerden bazıları. Hemen hemen her türlü ihtiyacınıza cevap verebilecek kapasitede olan bu ürünlerin her biri 2,50 liralık fiyatları ile alışveriş sepetlerine girmek için hazır konumda bulunuyor.

Fantom markasının elektrik süpürgesi 139,90 lira, 4 çekmeceli örgü desenli komidin 75 liradan satışa sunuluyor. Bu ürünlere de 6 taksit imkanı kredi kartı alışverişlerinizde sizleri bekliyor olacak.

Trust markasının kablosuz Mouse ürünü 14,90 lira, dikdörtgen katlanabilir sofra 34,90 lira, nem alıcı rutubet giderici 7,90 lira, ışıldak ürünü ise 39,90 liralık etiketleri ile alışveriş ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte.

Çocuklar için tercih ürünlerinden olan oyuncak iş arabaları 13,90 lira, oyuncak alışveriş arabası 19,90 lira, yine oyuncak olarak set halinde sunulan tamir ürünü de 22,90 liradan satışa çıkan ürünler arasında yer alıyor.

Özellikle ev eşyaları ve beyaz eşyalar konusunda detaylı bilgi edinmek isteyen müşterilerimizin içeriklerimizde yer alan görselleri incelemesi de önemle rica edilir. Her ihtiyaca cevap verebilecek kapasitede olan aktüel indirim günleri bim marketlerinde 23 Şubat’tan itibaren başlayacak.


 • 0
  Muhteşem
 • 1
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün