home
Hakmar
Hakmar Aktüel Ürünler
6
Abone
6
Abone

24 Mayıs Hakmar Aktüel 2018

24 Mayıs Hakmar Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen marketler zinciri arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar.

Giyim ürünlerinden teknolojik aletlere, ev araç gereçlerinden temizlik malzemelerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor. Hakmar marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda.

24 Mayıs Hakmar İndirimli Ürünleri

Hakmar marketlerinde ve mağazalarında 24 Mayıs tarihinden itibaren geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

Gold markasının çelik termosu şüphesiz haftanın en çok dikkat çeken ürünlerinden biri olacaktır. bu ürüne sahip olmak için ödemeniz gereken ücret ise 44,90 lira. Premier markasının tost makinesi 44,90 lira, CVS markasının çok amaçlı olarak kullanım imkanı sunan el mikseri ise 34,90 liradan hakmar aktüel bülteninde yerini almış durumda.

Yine CVS markasının 6’lı kahve fincan takımı 39,95 lira, 18 cm hacme sahip olan çelik tencere 9,90 lira, bambudan yapılmış katlanabilir çamaşır sepeti ise sadece ve sadece 64,95 liralık fiyatı ile beraber müşterilerini bekliyor olan ürünlerden.

2’li gurme bardak 9,95 lira, dondurma kaseleri 2 lira, çeşitli mutfak aletleri 3,90 liradan başlayan fiyatlar ile hakmar raflarında yerini almış durumda. Bıçak, süzgeç, çırpma alte gibi pek çok mutfak gereci ise 9,90 liralık fiyatları ile beraber oldukça cazip olan ürünlerden bazılarını oluşturuyor.

Plastik organizer 8,95 lira, yağlı pişirme kağıdı 7,95 lira, Tarhana 5,95 lira, organik sirke 9,95 lira, Altınbaşak markasının grissini atıştırmalığı 2,45 lira ve Sorie markasının gazlı içecekleri 0,95 liralık fiyatları ile satışa sunulmuş durumda.

Farklı renk ve modelleri barındıran kadın pantolonları 17,95 lira, desenli bayan pijama takımları 12,95 lira, bay ve bayan babet çoraplar ise sadece 1,50 liradan başlayan fiyatları ile hakmar aktüel bülteninde yerini alan ürünler arasında gösterilebilir.

Güpürlü paspas 12,90 lira, kız ve erkek çocukları için terlikler 14,95 lira, yastık alezi 4,95 lira, metal bisiklet 35,95 liradan satışa sunuluyor.

Oyuncak sürtmeli iş araçları 16,95 lira, oyuncak bulaşık sepeti 15,95 lira, ev tipi salıncak 39,95 lira, oyuncak bebek 19,95 lira gibi pek çok çocuklara yönelik ürünlerde haftanın dikkat çeken indirim kapsamında olan ürünlerinden bazılarını oluşturuyor.

Kişisel pek çok gelişim kitabı 5,95 lira, çocuklara yönelik olan kitaplar 4,95 lira ve evlerinde kuş besleyenler için yem çeşitleri de 2,45 lirandan hakmar aktüel bülteninde yerini alan ürünler arasında gösteriliyor. İndirim kapsamında yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlar olduğunu da belirtelim.