home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

24 Nisan Bim Aktüel 2018

24 Nisan Bim Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen marketler zinciri arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar.

Oyuncaklardan teknolojik aletlere, ev araç gereçlerinden temizlik malzemelerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor. Bim marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 24 Nisan tarihinden itibaren geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

24 Nisan Bim İndirimli Ürünleri

Adidas markasının duş jeli çeşitleri 6,95 liradan satışa sunuluyor. Bu jeller hem saç hem de vücut ve yüz için kullanılabilir özellikleri olması ile de ön plana çıkıyor. Dove markasının şampuan ve saç kremi paketi 12,90 lira, bakım sabunu çeşitleri 1,95 lira, banyo lifleri ise 2,95 liralık fiyat etiketleri ile beraber bim aktüel bülteninde yer alıyor.

Erkekler için deodorantlar 4,95 lira, bayanlar için olan modeller ise 12,90 liradan satışa sunuluyor. Miss markasının bulaşık deterjanı 7,95 lira, 2’li mikrofiber temizlik bezi seti 4,95 lira, Adidas markasının traş sonrası losyonu ise 10,95 liralık fiyatları ile beraber temizlik için oldukça cazip ürünler arasında kendilerine yer bulmuş durumda.

Kalem parfüm çeşitleri 2,45 lira, 8’li temizlik bezleri 13,90 lira, ahşap temizleyici 5,25 lira, deterjan hazneli cam temizleyici 10,95 lira, Prize markasının oda spreyi çeşitleri 6,95 lira, sıvı bulaşık deterjanı ise sadece 3,95 liradan başlayan fiyatlar ile beraber her ihtiyaca cevap verebilecek nitelikte ürünlerden bazıları.

Mutfak ve banyo için kullanılan çok amaçlı temizleyici sprey 4,95 lira, tüy toplayıcı 4,95 lira, WC temizleyicisi 4,90 liralık fiyatlar ile beraber bim reyonlarında sizleri bekliyor olacak.

Keçi sütü bazlı devam sütü 29,90 lira, sadece keçi sütü 4,75 lira, Pınar markasının laktozsuz sütü 4,70 lira, siyez buğdaylı bisküvi 1,95 lira, grissini atıştırmalığı 1,50 lira, light ton balığı ise 14,50 liradan satışa sunulmuş durumda.

Dardanel markasının sardalyası 3,90 lira, sıkma nar suyu 5,45 lira, klasik ton balığı 8,45 lira, şeker ilavesiz sütlü çikolata 2,25 liralık fiyatları ile beraber oldukça cazip ürünler arasında kendilerine yer bulmuş durumda.

Organik fiyonk burgu makarna ve köftelik bulgur 2,45 lira, organik pirinç, organik nohut, organik fasulye ve organik kırmızı mercimek çeşitleri ise sadece 5,95 liralık satış etiketleri ile beraber bim reyonlarında siz müşteriler ile buluşmak için bekliyor olacak.

24 Nisan tarihinden itibaren başlayacak olan indirim günlerinde alışverişinizi son güne bırakmamanızı da öneriyoruz. Zira burada yer alan ürünler stoklar ile sınırlı tutuluyor.


 • 0
  Muhteşem
 • 1
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün