home
Carrefour
Carrefour Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

24 Ocak Carrefour Aktüel 2018

24 Ocak Carrefour Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen büyük market zincirlerinin yeni yılın ilk ayının gelmesi ile birlikte müşterilerine sunduğu aktüel kampanyaları da hız kesmeden devam ediyor. Fazla sayıda ürün üzerinde indirime gitmeyi hedefleyen büyük marketlerin bu politikaları her geçen indirim kampanyası ile beraber müşterilerin ceplerine de yansımaya devam edecek gibi gözüküyor.

Giyim ürünlerinden temizlik malzemelerine, oyuncaklardan saklama kaplarına kadar pek çok sayıda ürünü içerisine alan bu aktüel bültenleri günlük veya haftalık olarak müşterilerin beğenisine sunulmayı da sürdürüyor. Carrefour marketler zinciri de müşterilerine ucuz ve kaliteli alışverişi bir arada sunabilmek için benzer adımları atan mağazalar arasında yer almaya devam edecek gibi. 24-31 Ocak tarihleri arasında geçerli olacak olan kampanyaya göre pek çok üründe indirimin yaşanacağını da söylemek oldukça kolay. Hemen hemen her vatandaşın yüzünü güldürecek ürünlere sahip olan Carrefour’un bu tarihler arasında sunacağı indirimdeki ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor.

Sony markasının oldukça gözde olan ürünü PS4 yanında sunulan oyunlar ile beraber 1,299 liradan alıcı bulmak için bekliyor. Bu ürün için marketler zinciri kredi kartına 6 taksit imkanını da müşterilerine sunmuş durumda. Kış lastiklerini taktırmanın zorunlu olduğu kış günlerinde carrefour da buna duyarsız kalmamış. 153 liradan başlayan fiyatları ile birlikte kış lastiklerinizi marketler üzerinden temin edebilirsiniz. Seçeceğiniz ürünlerin kargo bedeli de firma tarafından karşılanıyor.

Günlük ürünlere de indirim kampanyası düzenleyen marketler zinciri bu konuda da müşterilerine benzersiz bir deneyim sunacağa benziyor. 30’lu yumurtanın reyon fiyatı 11,5 lira, İçim markasının kaymaklı ve kaymaksız yoğurdu 8,45 lira, Torku’nun litrelik sütü ise 4,25 liradan satışa çıkmış durumda yer alıyor.

Reis markasına ait baldo pirinç market raflarından 22,90 liraya, carrefour toz şeker 16,90 liraya, doğuş marka rize çayı ise 19,90 liraya temin edilebilecek konumda yerlerini almış durumdalar.

Vernel markasının çeşitli kokular içeren yumuşatıcı çeşitleri 13,95 lira, tursil markasının çamaşır deterjanı 19,45 liradan satışa sunulan ürünler arasında gösteriliyor.

Temizlik malzemeleri, çeşitli giyim ürünleri, çocuklar için hazırlanmış oyuncaklara varana kadar oldukça geniş bir yelpaze içerisinde yer alan aktüel kampanyaları marketler içerisinde siz müşteriler ile buluşmak için bekliyor olacak. Bu denli geniş çaplı bir indirim furyasının son güne bırakılmaması da market yetkilileri tarafından altı çizilen konular arasında gösteriliyor.

Nitekim stoklar ile sınırlı olan bu indirimli ürünleri eğer son güne bırakırsanız temin edememe şansınız da mevcut durumda bulunuyor. Hem ucuz hem de kaliteli alışveriş yapmak isteyen vatandaşların tercih ettiği marketler arasında yer alan carrefour mağazaları da sunduğu olanaklar ile beraber müşterilerini mağazalarında bekliyor olacak. İndirim ürünlerinin daha detaylı fırsat seçeneklerine ve ayrıntılı bilgilerine de içeriklerimiz bünyesinde yer alan görseller üzerinden ulaşabilirsiniz.

 


 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün