home
Şok
Şok Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

24 Ocak Şok Aktüel 2018

24 Ocak Şok Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen market zincirleri yeni hafta ile beraber aktüel kampanyalarını da birer birer yayımlamaya başladılar. Giyim ürünlerinden ev gereçlerine, temizlik malzemelerinden gıda ürünlerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim kampanyaları marketlerin belirlediği tarihler arasında raflarda yerini alıyor. Oldukça fazla sayıda mağazası bulunan şok marketleri de yeni kampanyasını müşterileri ile paylaşmış konumda yer alıyor.

Hemen hemen bütün ihtiyaç ürünlerinde oluşabilecek indirimi reyonlarına yansıtmayı başaran şok marketleri 24-30 Ocak tarihleri arasında düzenlediği kampanyaya ait detayları da paylaşmış durumda. Özellikle haftalık alışveriş yapmak isteyen müşterilere hem kaliteli hem de ucuz ürünleri sunmayı başaran marketler zincirinin kampanya detaylarını gelin beraber inceleyelim.

24-30 Ocak Şok İndirimli Ürünleri

Fantom markasına ait olan ve farklı renkleri ile ön plana çıkan elektrik süpürgesi 189 liradan kendisine alıcı buluyor. Kredi kartına 6 taksit imkanını da sunan marketler zincirinin bu ürüne ait 3 senelik garantisi de bulunuyor.

Giyim ürünlerinde de önemli bir indirim sunan şok marketleri kışlık kıyafet ihtiyacı olanları da unutmuş değil. bay/bayan şardonlu pijama takımı 24,90 lira, bayan ev patiği 4,95 lira, kışlık ev botu 9,95 lira, çocuk ev botu ise 6,95 liradan satışa sunulmuş durumda yer alıyor.

Mutfak ürünlerini temin etmek isteyen vatandaşlar için de önemli fırsatlar şok reyonlarında sizleri bekliyor olacak. 3 yıl garantisi bulunan çubuk blender ürünü 49,90 liradan raflarda yerini alıyor. Bu ürünü almak isteyen müşteriler için kredi kartına 6 taksit imkanı da bulunuyor. Klasik bayan bot 29,90 lira, 3’lü mutfak havlusu 7,95 lira, tek kişilik nevresim takımı ise 29,90 liradan satışa sunulmuş vaziyette.

İnovatif harf ve rakam seti de şok tarafından indirim kapsamına sokulan ürünler arasında yer alıyor. Bu ürünü temin etmek isteyen vatandaşların 19,90 lirayı gözden çıkarması da gerekiyor. Yine çocuklara yönelik olarak hazırlanan master bloklar oyuncağı 29,90 liradan alıcıları ile buluşmak için bekliyor olacak.

Oldukça fazla sayıda ürününde yaptığı indirimler ile bu hafta dikkatleri üzerine çekmeyi başaracak olan şok marketleri bu kampanyada yer alan ürünlerin sadece stoklar ile sınırlı olduğunu da vatandaşlarına duyurmuş durumda. 24-30 Ocak tarihleri arasında geçerli olacak olan aktüel kampanyaları ile ilgili daha fazla detaya içeriğimizde yer alan görseller aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Özellikle ürünlerin detayları, aradığınız özelliklere sahip olup olmadığı konusunda oldukça fikir verici nitelikte olan bu görsellerin sitemiz içerisinde yer aldığını da tekrar hatırlatmakta fayda var. Bu denli fazla sayıda üründe indirime gitmeyi başaran şok marketlerinin bir sonraki kampanyasının da sabırsızlık ile bekleneceğinin de sinyallerini almak mümkün. Bu tür ürünlerde hem ucuzluğu hem kaliteyi arayanlar için bulunmaz bir fırsat niteliğinde olan kampanyadan yararlanmak için son günleri beklememeniz de şiddetle önerilir.


 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün