home
Carrefour
Carrefour Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

25 Haziran Carrefour Aktüel 2018

25 Haziran Carrefour Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin ileri gelen marketlerinde yaşanan indirim günlerinin sıklığı son derece dikkat çekici boyutlara ulaşmış durumda. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar. Giyim ürünlerinden teknolojik aletlere, ev araç gereçlerinden beyaz eşyalara, kozmetik ürünlerinden saç boyalarına kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor.

Carrefour marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 25 Haziran tarihinden itibaren geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim. Özellikle yazlık ürün arayanlar için bu aktüel bülten oldukça faydalı olacaktır.

Dana sote ve biftek çeşitleri 49,90 lira, Piliç pirzola 13,90 lira, Gurme markasının fermante kangal ve yarım kangal sucuğu ise 45,90 liralık fiyatları ile beraber carrefour aktüel bültenine giriş yapan ürünlerden.

Carrefour 25 Haziran İndirimleri

Karpuzun kilogram fiyatı 1,29 lira, Biryağ markasının Ayçiçek yağı 27,90 lira, Doğuş markasının 1 kilogramlık Rize çayı 19,90 lira, Carrefour’un kendi markasını taşıyan 5 kilogramlık toz şekeri ise 18,25 liradan satışa sunulan ürünler arasında yer alıyor.

Carrefour marketlerinde Colgate markasının ağız bakım ürünlerinde yüzde 40’a varan indirimler yaşanırken, Fairy markasının sıvı bulaşık deterjanlarından ise bu indirim oranı yüzde 25 olarak belirlenmiş durumda.

Pınar markasının kahvaltı keyfi tost peyniri 16,95 lira, Prima markasının külotlu bez çeşitleri 13,90 lira, Head and Shoulders markasının şampuan çeşitleri ise 5,95 liralık etiketleri ile oldukça dikkat çekiyor.

Huawei markasının P20 Lite modele sahip akıllı telefonu 2099 liralık etiketi ile carrefour aktüel bülteninde yerini alan ürünler arasında. Bu ürünü temin ederken kredi kartına özel taksit imkanlarından da yararlanma şansınız var.

Samsung markasının LED UHD televizyonu da haftanın dikkat çeken ürünlerinden. Bu televizyona sahip olabilmek için ödemeniz gereken miktar ise 2499 lira olacak.

Denki markasının yazın sıcak havalarında kullanılmaya müsait olan kliması ise 2299 liradan satışa sunulmuş durumda.

25 TL ve üzeri alışverişlerinizde de farklı indirimler sizleri bekliyor olacak. Pronto markasının ahşap temizleyici ürünü 5 lira, Lipton markasının soğuk çay çeşitleri 7 lira ve Omo sıvı çamaşır deterjanı ise 50 liralık alışverişlerinizde sadece 20 liralık etiketi ile alışveriş sepetinize girebilir.

Bütün ihtiyaç listelerine hitap edebilen Carrefour indirimleri oldukça fazla ürüne de ev sahipliği yapıyor. Ürünlerin detaylı hallerine ve resimlerine bakmak için içeriklerimizde yer alan görselleri kullanabileceğinizi de belirtmiş olalım. Ürünlerin pek çoğunda kredi kartına taksit imkanı da bulunuyor. Dolayısı ile ürünleri oldukça avantajlı şekilde temin edebilirsiniz.