home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

25 Mayıs Bim Aktüel 2018

25 Mayıs Bim Aktüel 2018 Ürünleri

Marketler zinciri arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar.

Oyuncaklardan bahçe gereçlerine, ev araç gereçlerinden temizlik malzemelerine, teknolojik ürünlerden beyaz eşyalara kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor. Bim marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 25 Mayıs tarihinden itibaren geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

Özellikle kadın ve erkekmüşterilerin son derece ilgi göstereceği haftalık indirim kampanyaları birbirinden farklı ürünlere de ev sahipliği yapmayı başarmış durumda.

25 Mayıs BİM İndirimli Ürünleri

Elektrik süpürgesi 229 lira, Fakir markasının blender seti 99,90 lira, Ice Max markasının 25 litrelik termosu 49,90 lira, Tefal markasının tenceresi 39,90 lira, sosluğu ise 14,90 liradan bim aktüel bülteninde yerini alan ürünlerden. Bu ürünlerin beyaz eşya olanlarını taksit imkanı ile elde edebilirsiniz.

Dolap içi metal raf düzenleyici 7,90 lira, çift kişilik nevresim takımı 59,90 lira, erkek polo tişörtler 24,90 lira, kapaklı mega kase çeşitleri 7,90 lira, oval servis tabakları ise 8,90 liralık fiyatları ile haftanın en çok dikkat çeken ürünlerinden bazıları olarak ön plana çıkıyor.

Erkek trend ayakkabılar 24,90 lira, bebek cırtlı ayakkabılar 14,90 lira, kadın ve erkek terlikler 9,90 lira, patik çoraplar 6,50 lira, erkek boxer modelleri 5,45 lira, desenli bayan slipler ise sadece 8,45 liralık fiyatları ile bim aktüel bülteninde yerini almış ürünlerden.

Oldukça geniş ve kullanışlı olan takım çantası 29,90 lira, 2’li kabartma banyo paspası 34,90 lira, lisanslı futbol kalesi 19,90 lira, oyuncak bebekler 16,50 lira ve oyuncak evcil hayvan çeşitleri 22,90 liralık fiyatları ile müşterilerin tercih edebileceği ürünlerden.

JVC markasının 4K Ultra HD olan ve Netflix üyeliğini de barındıran oldukça lüks televizyonu 1,999 liradan satışa çıkmış durumda. Ücretsiz kuruluma da sahip olan bu televizyon için kredi kartına özel taksit imkanları da bulunuyor.

Raflı TV ünitesi 129 lira, LG markasının son derece gelişmiş olan ses sistemleri 349 lira, Samsung markasının hızlı şarj aleti 49,90 lira ve Xiaomi markasının taşınabilir 10.000 mAH taşınabilir şarj aleti ise 59,90 liralık fiyatları ile bim aktüel bülteninde dikkat çeken ürünlerin başında geliyor.

İndirimde olan diğer ürünlerin detaylarına bakmak için içeriklerimizde yer alan görsellerden yararlanma şansınızın mevcut olduğunu ve alışverişinizi son güne bırakmamanınız gerektiğinin de bu noktada altını çizmek gerekiyor. Zira bazı ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunu belirtelim.