home
A101
A101 Aktüel Ürünler
8
Abone
8
Abone

25 Ocak A101 Aktüel 2018

25 Ocak A101 Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’de yer alan süper market zincirleri yeni yılın gelmesi ile birlikte düzenledikleri indirim kampanyalarını birer birer vatandaşlara duyurmaya devam ediyorlar. Giyim ürünlerinden temizlik malzemelerine, oyuncaklardan ev alet edevatlarına kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan indirim kampanyaları vatandaşlara da ucuz ve kaliteli alışverişin kapılarını sonuna kadar açmaya devam edecek gibi gözüküyor.

81 il ve ilçede bulunan a101 marketleri de düzenli olarak yayımladığı aktüel bültenlerine bir yenisini daha ekledi. 25 Ocak tarihinden itibaren geçerli olacak indirim günlerinde pek çok ürün müşterilerin alışveriş sepetlerinde kendisine yer bulacak gibi duruyor. Farklı indirim seçenekleri ile de müşterilerine oldukça avantaj sağlayan bu ürünlerin detaylarına gelin birlikte göz atalım.

25 Ocak A101 İndirimli Ürünleri

Altus markasına ait buharlı ütü a101 marketlerinin öne çıkardığı ürünler arasında yer alıyor. Bu ürünün fiyatı 129 lira olarak belirlense de kredi kartına 6 taksit imkanı olduğunu da hatırlatmamız gerekiyor. Arzum markasının saç kurutma makinesi 59,95 lira olurken, Sinba firmasının şarjlı saç ve sakal traş makinesi ise 35 liradan satışa sunulmuş durumda.

Kaloriferler için dizayn edilmiş olan kurutmatik 6,95 lira, kalorifer suluğu 1,25 lira, döner başlıklı elbise askısı 4,95 lira, kapı-pencere bandı 5,95 lira, eski ürünlerden olan gırgırın yeni versiyonu ise 2,50 liraya müşteriler ile buluşmak için a101 reyonlarında kendilerine yer bulmuş vaziyetteler.

Hi-Level markasının katı meyve sıkacağı 95 liradan, Dujitsu’nun davul fırını 85 liradan, Sinba’nın elektrikli ayaklı ızgarası ise sadece ve sadece 49,95 liradan raflarda müşteriler ile buluşmak için bekliyorlar. Bu ürünleri kredi kartları ile satın almak isteyen vatandaşlar için 6 taksit imkanı da market içlerinde mevcut konumda.

Vintage markasının deterjan kutusunun fiyatı 5,50 lira, 3 fonksiyonlu duş seti 12,50 lira, örgü desenli sepet 9,95, mandal sepeti ise 2,50 liralık etiket fiyatları ile haftanın öne çıkan ürünleri arasına girmeyi başarmış gibi gözüküyorlar.

Samsung firmasının Smart kavisli LED televizyonu 3,599 liradan satışa sunluyor. Bu ürün için de farklı taksit imkanlarının sizleri beklediğinin altını çizmek gerekiyor. Yine Samsung’un Galaxy J320 telefonu 699 liradan satışa sunuluyor. SEG markasına ait olan son teknoloji ile donanmış çamaşır makinesi ise a101 reyonlarında 699 liradan satışa çıktığını belirtelim. Bu ürünü aldığınız takdir de ücretsiz teslimat ve kurulum da a101 tarafından sağlanıyor.

Atlas markasına ait olan ve her ev içerisinde bulunması gereken matkap ve testere seti de oldukça ucuz fiyat seçenekleri ile a101 raflarında sizleri bekleyen ürünlerin başında geliyor. Bu ürünün fiyatı ise sadece ve sadece 149 lira. Yine bu ürün üzerinde de kredi kartına taksit imkanı bulunuyor.

Çeşitli giyim ürünleri, ev gereçleri, temizlik ürünleri de yine a101 marketinin 25 Ocak tarihli aktüel kampanyasında müşteriler ile buluşmak için bekleyen ürünler arasında yer alıyor.