home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

26 Haziran Bim Aktüel 2018

26 Haziran Bim Aktüel 2018 Ürünleri

Marketler zinciri arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar.

Oyuncaklardan bahçe gereçlerine, ev araç gereçlerinden temizlik malzemelerine, teknolojik ürünlerden beyaz eşyalara kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor.

Bim marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 26 Haziran tarihinden itibaren geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

3 gözlü plastik tabak 4,95 lira, 20’li plastik bardak çeşitleri 1,95 lira, Tokai markasının çakmakları 2,25 lira, 12 adet olarak satılan peçeteler 2,45 lira ve 400 adet olan kürdanlar ise 2,50 liralık fiyatları ile beraber bim aktüel bültenine giriş yapmış durumda.

26 Haziran Bim İndirimli Ürünleri

Kav markasının 10’lü kibriti 1,95 lira, 50’li pipetler 2,25 lira, her paketinde 50 adet olan 3’lü ıslak havlular 6,45 lira, 100’lü bambu şişler 1,95 liradan satışa sunulan ürünlerden bazıları olarak görülüyor.

Sarımsaklı mayonez, ballı hardal ve barbekü soslarını kullanışlı bir şekilde alabileceğiniz Calve ürünleri de haftanın en çok dikkat çeken ürünlerinden. Bu ürünlerin her biri için ödemeniz gereken miktar ise 5,45 lira olarak belirlenmiş durumda.

Knorr markasının mangal harcı 2,75 lira, Doğu Karadeniz çay 15,95 lira, Sırma markasının limon aromalı doğal zenginliğe sahip gazlı içecekleri 5,75 lira, kolaların 2.5 litrelik ürünleri ise 3,95 liralık fiyatları ile beraber bim aktüel bülteninde yerini alan ürünler arasında.

Knorr markasının el clasico, extra hot ve jalepano sosları da oldukça tercih edilebilecek ürünler arasında yer alıyor. Bu ürünlerin her biri için ödemeniz gereken ücret ise 5,95 lira olarak belirlenmiş halde. Yine Knorr markasının sarımsaklı yoğurt çeşnisi ve baharatlı patates çeşnisi ise 6,95 liradan satışa sunulmuş durumda.

Tariş markasının 1 litrelik acılı veya acısız şalgam suları da bim aktüel bülteninde yerini almış durumda. Bu ürünler için belirlenen fiyat ise 2,45 lira olarak karşımıza çıkıyor. Gazlı içeceklerin en büyük boy ürünleri ise 3,95 liradan başlayan fiyatlar ile beraber siz müşteriler ile buluşmak için bekliyor olacak.

Hemen hemen bütün yemek ve sos ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kapasitede bir aktüel bülteni hazırlayan bim marketlerinin kampanyasından sorunsuz yararlanmak için alışverişinizi ilk günler içerisinde bitirmeniz de tavsiye edilir.

Ürünlerin detaylı açıklamalarına, hangi maddeleri içerdiklerine bakmak için görsellerimizden yararlanabileceğinizin de bu noktada altını çizmek gerekiyor. Nitekim farklı ürün arayanlar için de bim marketleri oldukça kapsamlı bir katalog hazırlamış durumda.