home
Hakmar
Hakmar Aktüel Ürünler
6
Abone
6
Abone

26 Nisan Hakmar Aktüel 2018

26 Nisan Hakmar Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen marketler zinciri arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar.

Giyim ürünlerinden teknolojik aletlere, ev araç gereçlerinden temizlik malzemelerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor. Hakmar marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda.

Hakmar marketlerinde ve mağazalarında 26 Nisan tarihinden itibaren geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

26 Nisan Hakmar İndirimli Ürünleri

40-44 numara arasında olan erkek mevsimlik ayakkabı modelleri 14,95 lira, polo yaka erkek tişört çeşitleri 17,95 lira, bayan desenli tişört modelleri ise sadece ve sadece 4,95 liralık fiyat etiketleri ile beraber haftanın ön planda olan ürünlerinden bazıları olarak dikkat çekiyor.

Tek kişilik penye lastik çarşaf 12,95 lira, gezer terlik çeşitleri 7,95 lira, simli olarak satışa sunulan kız çocuklar için yırtık tayt modelleri 7,95 lira, oyuncak otobüsler ise sadece 9,95 liralık fiyatları ile beraber hakmar aktüel bülteninde kendisine yer bulan ürünlerden.

Farklı renk ve modellerde satışa sunulan uyku bantları 3,90 lira, kokulu defter çeşitleri 7,95 lira, çantalı olarak satışa sunulan badminton seti 8,95 lira, oyuncak lisanslı pota ise sadece ve sadece 16,95 liralık satış etiketleri ile beraber indirim kapsamına alınan ilgi çekici ürünler arasında gösterilebilir.

Oyuncak sürtmeli araç gereçler 19,95 lira, 12 farklı modeli olan defterler 7,90 lira, Rooc markasının farklı renk ve desenleri olan bıçakları ise 4,90 liralık fiyatları ile müşteriler ile buluşmak için hakmar raflarında bekliyor olacaklar.

Havaların güzelleşmesi ile beraber kamp yapmak isteyenlerin ihtiyaçları da hakmar tarafından düşünülmüş durumda. Farklı renklere sahip olan uyku tulumları 69,95 lira, kamp çadırı 69,90 lira, 24 litrelik buzluk 59,95 liralık fiyatları ile beraber son derece makul etiketleri ile dikkat çekiyor.

Farklı renklerde olan led ışıklara sahip kamp fenerleri 17,90 lira, yine farklı renkleri içerisinde bulunduran armut koltuklar 39,95 lira, 2’li buz aküleri ise sadece ve sadece 4,50 liradan satışa sunuluyor.

Farklı çeşitleri olan hobi bitkileri 6,90 lira, plastik taşıma fanusu 9,95 lira, buzdolabı poşetleri 2,95 liralık fiyatları ile hakmar reyonlarında son derece popüler olabilecek ürünlerden bazıları olarak dikkat çekiyor.

Yumuşak şeker haribo 2,95 lira, vitaminli içecek çeşitleri 1,75 lira, gofret tarzı atıştırmalıklar 0,75 lira ve Billur markasının tuz ürünü ise sadece 2,45 liralık fiyatları ile müşterilerin alışveriş ihtiyaçlarına yön verecek niteliğe sahip ürünler arasında yer alıyor.