home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

26 Ocak Bim Aktüel 2018

26 Ocak Bim Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önemli marketleri arasında yer alan firmalar yeni yılın ilk ayının gelmesi ile birlikte peşi sıra aktüel kampanyalarını yayımlamaya devam ediyorlar. Hemen hemen her türlü ihtiyaca yönelik olarak düzenlenen bu aktüel kampanyalarında yer alan ürünlerin alışveriş sepetlerine girmesi için oldukça fazla nedeni barındırdığını da söyleyelim.

Hem ucuz hem de kaliteli alışverişi vaat etmeyi başaran marketler zincirinin hemen hemen her gün veya her hafta yayımlamış olduğu bu aktüel kampanyasına dair detaylar da ortaya çıkmış durumda. Hafta içerisinde sık sık düzenlediği indirim günleri ile dikkatleri çekmeyi başaran bim marketler zinciri de yeni kampanya detaylarını paylaşmış konumda yer alıyor. Giyim ürünlerinden temizlik malzemelerine, teknolojik materyallerden oyuncaklara kadar oldukça fazla sayıda üründe indirim yapan bim’in 26 Ocak’tan itibaren geçerli olacak olan kampanya detaylarını da inceleyelim.

26 Ocak BİM İndirimli Ürünler

1 TB’lık taşınabilir hard disk 219,90 liralık etiketi ile raflarda yerini almış durumda. Bu ürünü kredi kartı ile almak isteyenlerin 6 taksit imkanından yararlanacağını da söyleyelim. HP markasının yazıcısı ise sadece 139 lira. Yine bu ürün için taksit imkanı da sizlere sunuluyor. Xiaomi’nin taşınabilir şarj aleti 59,90 lira, Sony’nin mikrofonlu kulaklığı ise 49,90 liradan satışa sunuluyor. Microsoft markasının kablosuz klavye ve Mouse seti 79 liradan, 1+1 hoparlör seti ise 39,90 liradan raflardaki yerini almış konumda bulunuyor.

Chef’s markasının fazla sayıda tencere ve tava seti de market içerisinde siz müşteriler ile buluşmak için bekliyor durumda. Krep tavası 9,90 lira, balık tavası 39,90 lira, kapaklı kavurma tavası 35,90 lira, 2’li teflon set ise 39,90 liradan satışa sunuluyor. Bu ürünleri ister tek tek ister toplu halde alabileceğinizin de altını çizmemiz gerekiyor.

Ekose markasının 21 parçalı kahvaltı seti 49,90 liradan satışa sunuluyor. Bu ürünlerin yer aldığı detayları ilgili görseller aracılığı ile temin edebilirsiniz. 3’lü sahan seti 54,90 liradan, aile boyu çaydanlık 49,90 liradan, ballık ve reçellik ise 3,50 liradan reyonlardaki yerini almış durumda bulunuyor.

Çok amaçlı pratik çekmece 14,90 lira, ayaklı led ışık 19,90 lira, balık ve kamp ocağı ise 14,90 liradan müşteriler ile buluşmak için bekliyor olacak. Lili konuşan sevimli bebek 29,90 liraya, karnıyarık tenceresi ise sadece 42,90 liradan satışa sunuluyor.

26 Ocak’tan itibaren geçerli olacak olan bim aktüel ürünler kampanyası için son günü beklememek gerekiyor. Zira indirimde olan ürünlerin sadece ve sadece stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Ucuz ve kaliteli alışverişi ilke edinen bim marketler zincirinin bu ürünlerde yer alan fiyat etiketlerini ne zaman değiştireceğinin bilgisi ise henüz verilmiş değil. 26 Ocak günü herhangi bir bim marketine uğradığınız zaman bu ürünlerde yer alan indirimlerden sorunsuz bir şekilde yararlanabileceğinizin garantisini de verelim.