home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

27 Nisan Bim Aktüel 2018

27 Nisan Bim Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen marketler zinciri arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar.

Oyuncaklardan teknolojik aletlere, ev araç gereçlerinden temizlik malzemelerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor. Bim marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 27 Nisan tarihinden itibaren geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

27 Nisan Bim İndirimli Ürünleri

Haftanın ön plana çıkan ürünleri arasında yer alan televizyon şüphesiz ki ev eşyalarını ucuza mal etmek isteyen müşteriler için son derece önemli bir konumda yer alıyor. 3 yıl garantisi ile öne çıkan 109 cm Full Hd televizyonu temin etmek için ödemeniz gereken miktar ise 1,499 lira olarak belirlenmiş durumda. Bu ürün için kredi kartına 6 taksit imkanı da bulunuyor.

Koltuk örtüsü takımları da bim aktüel bülteninde ilgi çekebilecek ürünler arasında gösteriliyor. Kredi kartına 6 taksit imkanı da sağlayan bu ürünün fiyatı sadece 109,90 lira. 2’li tabure çeşitleri 75 lira, aynalı ve organizerli takı dolabı 109 liralık fiyat etiketleri ile dikkat çeken ürünlerden bazıları. Yine bu ürünler için de taksit imkanı market içlerinde sizleri bekliyor olacak.

Nano teknolojili ile bezenmiş olan halı çeşitleri 49,90 liradan 65 liraya kadar olan fiyatları ile bim marketlerinde müşterileri ile buluşmak için konumlanmış durumdalar. Askılı dolap içleri için nem alıcı 5,90 lira, 3 çekmeceli kutu 12,90 lira, desenli katlanır masa 45 lira, oyuncak elektrik süpürgesi ise sadece 29,90 liralık fiyatları ile beraber satışa sunuluyor.

Dokunmatik oyuncak araba çeşitleri 23,90 lira, neşeli zıplayan toplar 4,90 lira, fonksiyonları ile dikkat çeken oyuncak telefon çeşitleri 13,90 liralık fiyat etiketleri ile her müşterinin ihtiyaç listesine hitap edebilecek ürünlerden bazıları.

Kumtel markasının cam set üstü ocağı 275 lira, Fakir markasının el mikseri 64,90 lira, Bonera markasının tencere çeşitleri ise 6 taksit imkanı ile beraber 34,90 liradan satışa sunuluyor. 2’li yuvarlak fırın tepsisi 29,90 lira, 3’lü sahan seti 59,90 lira, 2’li tava seti ise sadece 39,90 liralık fiyatları ile beraber bim aktüel bülteninde kendilerine yer bulmuş durumdalar.

Avşar markasının porselen çaydanlığı 39,90 lira, 3’lü kayık tabak modelleri 19,90 lira, cam buzdolabı sürahisi 4,90 lira ve 2’li pasta servis seti ise 8,90 liralık fiyat etiketleri ile oldukça ön plana çıkmayı başaran ürünler arasında yer almayı başarmış vaziyette.