home
Şok
Şok Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

28 Mart Şok Aktüel 2018

28 Mart Şok Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen marketler zinciri arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar. Giyim ürünlerinden teknolojik aletlere, ev araç gereçlerinden temizlik malzemelerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor.

Şok marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 28 Mart-3 Nisan tarihleri arasında geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

28 Mart-3 Nisan Şok İndirimli Ürünleri

Her sofrada bulunması gereken iki sebze bu haftanın oldukça ucuza satılan ürünleri arasında yer alıyor. Bu ürünlerden pırasanın kilosu 1,69 lira, havucun kilosu ise sadece 1,49 liradan satışa sunulmuş durumda.

Komili bebek bezi 39,90 lira, 12’li familia markasına ait havlu kağıt 15,45 lira, aynı markanın parfümlü tuvalet kağıdı 23,90 liradan satışa çıkıyor. 6’lı organik yumurta 4,95 liradan şok aktüel bülteninde yer alıyor. 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde ise Pınar markasının tost peyniri 9 liralık fiyat etiketi ile dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor.

4’lü olarak satılan pizza altı tabanı 4,95 lira. Bu üründen iki tane aldığınız zaman fiyat 3,71 liraya kadar düşüyor. Magnum markasının mini dondurma çeşitleri 16,95 lira, eğer iki tane alırsanız da 12,71 liradan satışa sunuluyor. Colgate markasının ağız bakım suyunun tekli ürünü 6,95 lira, ikili alınırsa 5,21 liralık fiyatı ile şok reyonlarında müşterilerini bekliyor olacak.

Colgate markasının gelişmiş beyazlık sağlayan diş fırçaları 8,95 lira, diş macunu çeşitleri ise 7,45 liradan satışa sunuluyor. Bu ürünleri de ikili aldığınız zaman yapılacak olan indirimlerin kat sayısı oldukça tatmin edici düzeyde.

Tatt markasının saç spreyi 19,90 lira, ikili alırsanız 14,92 liradan satışa çıkıyor. Tursil markasının sıvı deterjanı 19,95 lira, 2’li alımlarda ise bu fiyat 14,96 liraya kadar düşüyor. Perwoll markasının sıvı deterjanları 13,95 lira, Vernel markasının yumuşatıcı çeşitleri ise sadece 12,50 liradan şok raflarında müşterilerini bekliyor olacak.

Group markasına ait farklı ev aletleri de dikkat çekici fiyatlara sahip. Bu ürünlerden çelik su ısıtıcı 39,90 lira, çubuk blender ise 44,90 liradan satışa çıkıyor. Bu ürünler için kredi kartına taksit imkanı da bulunuyor.

Kumsal markasının farklı ölçülerde olan tava çeşitleri de cüzi miktara alıcı buluyor. Bu tavaların 12,90 liradan başladığını ve 19 liraya kadar çıkabildiğini belirtelim. Hisar markasının yemek kaşığı ve yemek kaşıkları 2,95 liradan, tatlı kaşıkları ise sadece 2,50 liradan şok raflarında müşterilerini bekliyor olacak.

 


 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün