home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

29 Aralık Bim Aktüel 2017

29 Aralık Bim Aktüel 2017 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen marketler zincirinden biri olmayı başaran BİM yeni yıl yaklaşırken indirim yaptığı ürünlerin yer aldığı aktüel kampanya broşürünü yayımladı. Vatandaşlara hem ucuz hem de kaliteli ürünler sunmayı ana ilke haline getiren marketler zincirinin yeni yayımladığı ürünleri de bir hayli ilgi görecek gibi duruyor. Belli başlı ürünleri ön plana çıkarmasa da indirim bültenine baktığımız zaman karşılaştığımız farklı sektör ürünleri dikkat çekici olmaya yetiyor.

Kol saatlerinden fırına kadar, temizlik malzemelerinden gıda ürünlerine kadar pek çok üründe önemli derecede indirim yapan BİM’in vatandaşlarına bu kampanyayı tanıtması da oldukça kolay bir şekilde gerçekleşiyor. 29 Aralık tarihinden itibaren geçerli olan kampanya yeni yıl öncesi alışveriş için bütçe oluşturanların keselerini de oldukça rahatlatacak düzeyde yer alıyor.

Zira BİM üzerinden yapılan her alışveriş sonrası farklı kampanyaların kasa önlerinde sizleri beklediğini de hatırlatmamız gerekiyor. Bu denli fazla sayıda kampanyanın her il ve ilçede bulunan BİM mağazalarında olduğunu da söylememiz gerekiyor. Fazla sayıda mağazasında eş zamanlı indirim yapan marketler zincirinin hangi ürünlerde kampanya yaptığını da gelin beraber inceleyelim.

29 Aralık BİM İndirim Ürünleri

İlk olarak başlamamız gereken ürün kesinlikle Timberland markalı kol saatleri. Farklı kordon renkleri ile beraber müşterilerin beğenisine sunulan ve görünümü de oldukça şık olan bu saatlerin raf fiyatı 99 lira olarak belirlenmiş durumda. Belirli kredi kartlarına yapılan 6 taksit imkanı da bir anda adeta bedavaya saat sahibi olmanızı mümkün kılacak konumda yer alıyor. İkinci ön planda olan ürün ise Inox marka fırın. Yine 6 taksit ile bu son teknoloji ile donanmış olan fırına sahip olmanız oldukça kolay.

Fırının BİM reyonlarında etiket fiyatı 179 lira. Kış aylarının gelmesi ile beraber artan soğukluk dereceleri de BİM’in gözünden kaçmayan detaylardan biri. Çift taraflı elektrikli ısıtıcı şömineyi indirim kampanyasına dahil eden BİM bu ürün için 67,50 lira etiket fiyatı belirlemiş durumda.

%100 Polyester çift kişilik yatak örtüsü de mağazanın önemli ürünlerinden bir tanesi. 79,90 liradan satışa sunulan ürün için taksit imkanı da belirlenmiş konumda yer alıyor. Yine soğuk havaların etkili olduğu bugünlerde BİM ayakkabı üzerine de önemli bir kampanyayı düzenlemiş vaziyette.

Polo Trekking botları indirim bültenlerine dahil eden marketler zincirinin reyonların bu botları 39,90 liradan bulabilirsiniz. Çocuk kazakların 13,50 lira, termal içliklerin 14,90 lira, polarlı çocuk ev botları 17,50, eşofman altlarını ise 14,50 liradan raflardan temin edebilme şansınız mevcut.

BİM’in ürünler üzerinde düzenlemiş olduğu kampanyaların belirli bir geçerlilik süresi çoğu zaman olmasa da bu ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da bilgisini vermemiz gerekiyor. Nitekim yoğun bir ilgiye maruz kalan indirimli ürünler bazen marketler içerisinde bulunamıyor. Bu yüzden de elinizi çabuk tutmanız da gerekmektedir.


 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün