home
Hakmar
Hakmar Aktüel Ürünler
6
Abone
6
Abone

3 Mayıs Hakmar Aktüel 2018

3 Mayıs Hakmar Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen marketler zinciri arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar.

Giyim ürünlerinden teknolojik aletlere, ev araç gereçlerinden temizlik malzemelerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor. Hakmar marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda.

Hakmar marketlerinde ve mağazalarında 3 Mayıs tarihinden itibaren geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

3 Mayıs Hakmar İndirimli Ürünleri

Papilla markasının birbirinden farklı olarak sunulan tencere ve tavaları bu haftanın en çok dikkat çeken ürünlerinden. 14,95 liradan 29,90 liraya kadar varan farklı tencere ve tavalar hakmar aktüel bülteninde yerini alan ürünlerden bazıları.

Vivaldi markasının son derece kullanışlı olan düdüklü tenceresi 64,90 lira, Gold markasının küre çaydanlığı 34,90 lira, tabak ve kase çeşitleri ise sadece 4,75 liralık fiyatları ile beraber hakmar reyonlarında siz müşteriler ile buluşmak için bekliyor olacaklar.

Blender öğütücü 89,90 lira, mutfak süzgeci 7,90 lira, kulaklık mikrofonu 4,90 lira, yarım kiloluk kuş yemi ise 3,45 liralık fiyatları ile beraber son derece kaliteli ürünler arasında gösteriliyor.

Tablet, parlatıcı gibi ürünleri kapsayan Finish paketi 18,95 lira, Calve ketçap ve mayonez 9,95 lira, Ruffles markasına ait cips çeşitleri 3 lira, Frutti maden suyu çeşitleri ise sadece 1,75 liralık fiyatları ile beraber hakmar reyonlarında hazır konumda bekliyorlar.

Bayanlar için son derece kaliteli kumaştan üretilmiş olan pantolon 19,95 lira, bay, bayan ve çocuk terlik çeşitleri 7,95 lira, bayan babetler 9,95 lira, bay spor ayakkabı 29,95 liralık satış etiketleri ile tercih edilebilecek ürünler arasında yer alıyor.

Bay bayan farklı renklerde olan kapri modelleri 14,95 lira, kız çocuklar için üretilen tişört 9,95 lira, bebekler için çıt çıtlı badi 4,95 lira, bay ve bayan patik babet çoraplar ise 2,50 liralık fiyatları ile tercih edilmesi son derece makul olan ürünlerden bazıları.

Çok amaçlı mega kutu 14,95 lira, ayak izli paspas 5,95 lira, erkek kemerleri 9,95 lira, desenli şık seyahat çantaları 27,95 lira, 26 jant bisiklet ise 339 liralık fiyatları ile beraber hakmar aktüel bülteninde kendisine yer bulmuş ürünler olarak gösterilebilir.

Voleybol topu 8,95 lira, oyuncak bebek 17,95 lira, masal kitaplarının her biri 1,95 lira, inşaat seti oyuncağı 6,95 lira, dini kitaplar ise 19,95 liralık fiyatları ile beraber her alışverişe cevap verecek nitelikte ürünlerden bazıları olarak hakmar marketlerinde sizleri bekliyor olacaklar.