home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

3 Temmuz Bim Aktüel 2018

3 Temmuz Bim Aktüel 2018 Ürünleri

Marketler zinciri arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar.

Oyuncaklardan bahçe gereçlerine, ev araç gereçlerinden temizlik malzemelerine, teknolojik ürünlerden beyaz eşyalara kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor.

Bim marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 3 Temmuz tarihinden itibaren geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

Vernel markasının birbirinden farklı kaliteye sahip temizlik ürünleri oldukça cazip fiyatları ile beraber bim aktüel bülteninde yerini almış durumda. Çamaşırlarınıza müthiş bir faydası bulunan 2’li paket ürünler sadece 21,95 liradan müşterilerin beğenisine sunulmuş vaziyette.

Vanish markasının leke çıkarıcı ürünü de Temmuz ayının indirimlerine damga vuracak gibi gözüküyor. Bu ürünü temin etmek için ödemeniz gereken ücret ise 19,95 lira olarak belirlenmiş durumda. Bu ürünün yanında özel hediyeler de sizleri bim raflarında bekliyor olacak.

Bref markasının tuvaletler için özel üretilmiş olan ürünü 9,95 lira, Domestos markasının cif krem çeşitleri ise 14,95 liralık fiyatları ile beraber bim aktüel bültenine giriş yapan ürünlerden bazıları olarak dikkat çekiyor.

3 Temmuz Bim İndirimli Ürünleri

Akmina markasının birbirinden farklı tatlara ev sahipliği yapan ürünleri de bim reyonlarında yerini almış durumda. Doğal zengin mineralli gazlı içecekler son derece cazip fiyatları ile dikkat çekiyor. Karpuz ve çilek aromalı olarak satılan bu 6’lı ürünler sadece ama sadece 3,95 liralık fiyatları ile alışveriş ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte.

Teatone markasının şeftali aromalı soğuk çayı 0,50 lira, ikili paket olarak satılan kola ve sprite içecekleri ise 4,95 liralık fiyatları ile beraber müşterilerin ilgisini cezbetme konusunda oldukça iddialı olan ürünlerden bazıları olarak değerlendirilebilir.

Doğuş markasının filiz çayı da benzersiz fiyatı ile beraber bim aktüel bülteninde karşımıza çıkıyor. Bu 1 kilograma sahip çay için ödemeniz gereken ücret ise 20,95 lira olarak belirlenmiş vaziyette.

Lipton markasının her damağa uygun olarak raflara konmuş soğuk çay çeşitleri de yaz aylarının gelmesi ile beraber ön plana çıkmış ürünler arasında yer alıyor. Şeftali, limon, zencefil, karışık gibi farklı aromaları olan bu soğuk çay çeşitlerini toplu halde veya ayrı ayrı almanız da mümkün kılınmış durumda. Ürünlerinin her birinin 2,45 lira olduğunun da bu noktada altını çizmek gerekiyor.

Temmuz ayından itibaren geçerli olacak olan indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişinizi ilk günden itibaren bitirmeniz de önemle tavsiye edilir. Nitekim bazı ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunu belirtelim.