home
Şok
Şok Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

30 Haziran Şok Aktüel 2018

30 Haziran Şok Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin ileri gelen marketlerinde yaşanan indirim günlerinin sıklığı son derece dikkat çekici boyutlara ulaşmış durumda. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar. Giyim ürünlerinden teknolojik aletlere, ev araç gereçlerinden beyaz eşyalara, kozmetik ürünlerinden saç boyalarına kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor.

Şok marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 30 Haziran - 3 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

Axen markasının son teknoloji ile donatılmış olan 32 inç uydu alıcılı led televizyonu haftanın en çok ön plana çıkan ürünleri arasında yer alıyor. Bu televizyona sahip olmak için ödemeniz gereken miktar ise 729 lira. Ayrıca bu televizyon üzerinde 6 taksit imkanı da bulunuyor.

30 Haziran Şok İndirimli Ürünleri

Pilsan markasının 2 yıl garantili olarak satılan 35 kilogram kapasiteli 6V aküsü bulunan akülü arabası 349 liralık fiyatı ile beraber şok aktüel bültenine girmiş durumda. Group markasının 3 yıl garantili olarak satılan çelik su ısıtıcısı 39,90 lira, Kawai markasının elektrikli cezvesi 19,90 lira ve Banat markasının temizlik ürünleri sadece 3,95 liralık fiyatları ile şok reyonlarında bulunabilecek ürünlerden bazıları.

Teleskopik dikey askılık da oldukça ilgi çekici bir konumda yer alıyor. 4 adet kanca şeklinde askısı bulunan, 1 tane uzun kollu askılık, yükseklik ayarı yapılabilen dikey askılık ürünü 49,90 liradan satışa sunulmuş durumda.

Döner mekanizmaya sahip olan temizlik seti 26,90 lira, 45 lt. hacmi bulunan çamaşır sepeti ise 7,95 liralık etiketleri ile şok aktüel bülteninde etkin rol oynayan ürünler arasında.

160 çarpı 220 santimlik masa örtüsü 19,90 lira, metal oyuncak arabalar ise 4,95 liraya alabileceğiniz ürünlerden bazıları. Tuvalet eğitiminde kullanılması son derece mümkün olan, anti bakteriyel çocuk adaptörlü klozet kapağı da 24,90 liralık fiyatları ile beraber şok raflarında alabileceğiniz ürünler arasında yerini almış durumda.

Farklı indirimlerde şok aktüel bülteninde sizleri bekliyor olacak. Özellikle belirli bir maliyetin üzerinde yapacağınız her alışveriş için farklı indirimlerden yararlanmanız da mümkün gözüküyor. İçerisinde 90 tane bulunan ve 2’li paket halinde satılan Komili markasının ıslak havlusu 25 lira ve üzerinde alışverişlerinizde sadece 6 liraya alışveriş sepetinize girebilir.

2 ve 3 Temmuz’da geçeri olan ve 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde sadece 10 liraya sizin olabilecek Duru markasının duş jeli çeşitleri de haftanın dikkat çeken ürünleri arasında gösterilebilir.

İndirim ürünlerinden sorunsuz yararlanmak için alışverişinizi son güne bırakmamanızı da öneririz.