home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

30 Mart Bim Aktüel 2018

30 Mart Bim Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen marketler zinciri arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar.

 

Oyuncaklardan teknolojik aletlere, ev araç gereçlerinden temizlik malzemelerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor. Bim marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 30 Mart tarihinden itibaren geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

30 Mart Bim İndirimli Ürünleri

Fakir markasının buharlı ütüsü haftanın en çok ön plana çıkan ürünlerinin başında geliyor. Bu ürünü temin edebilmeniz için ödemeniz gereken ücret ise sadece 119,90 lira. Kredi kartına taksit imkanları da bu ürün üzerinde sizleri bekliyor olacak.

Katlanabilir yatak 99 lira, tencere ve tava çeşitlerini içerisinde barındıran kullanışlı set 149,90 lira, Paşabahçe markasının oval borcam tepsisi ise 6,50 liralık fiyat etiketleri ile beraber bim aktüel bülteninde kendilerine yer bulmuş durumdalar.

Brilliant markasının yıkanabilir halı modelleri alışveriş ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte. Küçük boy olanlar 24,90 lira, daha büyük olanlar ise 47,90 liradan satışa çıkıyor. Stor perde arayanlar da bim aktüel bülteninde bu ürünü bulabilecekler. Bunun için ödemeniz gereken ücret ise 79,90 lira. Bu ürün için de kredi kartına taksit imkanı bulunuyor.

2’li klozet takımı 39,90 lira, bayanlar ve erkekler için günlük olarak giyilebilecek ayakkabı modelleri 19,90 lira, tek kişilik battaniye ise sadece ve sadece 17,90 liradan bim reyonlarında siz müşteriler ile buluşmak için bekliyor olacak.

Pepe ve Şila oyuncak çeşitleri 19,90 lira, PVC masa örtüsü 7,50 lira, çocuklar için aparatı uygun biçimde monte edilmiş olan klozet kapağı ise 19,90 liralık fiyat etiketleri ile dikkat çekiyor.

Tamirat işlerinden anlayanlar için market raflarına konan alet takım çantası 14,90 lira, çok amaçlı olarak kullanılabilen dolap 119 liradan satışa çıkan ürünler arasında. Bu ürün için de kredi kartına taksit imkanı bulunuyor.

Mafsallı duş seti ve lif 14,90 lira, herkesin ihtiyacı olabilen metre 10,50 lira, çelik burunlu iş ayakkabısı 39,90 lira, abajurlu masa lambası ise 32,50 liradan dikkat çeken ürünlerden bazıları.

3 basamaklı merdiven 39,90 liradan satışa çıkarken, saatli tablo çeşitleri ise 29,90 liralık fiyatları ile beraber her alışveriş için değerlendirilebilecek ürünler arasında yer bulmuş durumdalar.

30 Mart tarihinden itibaren geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunu ve alışverişinizi son güne bırakmamanızı da öneriyoruz. Ürünlerin daha detaylı bilgileri için görsellerimizi kullanabilirsiniz.


 • 0
  Muhteşem
 • 1
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün