home
Migros
Migros Aktüel Ürünler Kataloğu
10
Abone
10
Abone

4 Ocak Migros Aktüel 2018

4 Ocak Migros Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin en büyük marketler zincirine sahip olan Migros yeni yılın ilk indirim kampanyasını da yayımlamış durumda. Oldukça fazla üründe yapılan indirimleri müşterilerine sunmaya başlayan Migros’un bu konuda çıkardığı aktüel bülteni de tüm marketler üzerinde yerini almış konumda. Her mağazasında indirimlerden faydalanmak üzere müşterilerini bekleyen marketler zinciri bu sayede ucuz ve kaliteli alışveriş yapabilmenin imkanlarını da vatandaşlarına sunmuş oluyor.

Giyimden gıda malzemelerine, elektronik eşyalardan ev gereçlerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan indirim furyası Migros’un da satışlarını bir tık üst seviyeye çıkartacağa benziyor. Migros kendi bünyesinde ürettiği ürünlerinde de oluşturduğu Money sayesinde özel kampanyaları sunuyor.

Money Club sahibi olan her müşteri sayısız avantajdan aynı alışveriş içerisinde yararlanma fırsatını da kendinde bulmuş oluyor. Gelin Migros’un 4-17 Ocak arasında indirim yapacağı ürünleri detaylı olarak inceleyelim.

4-17 Ocak Migros İndirimli Ürünler

Migros’un kendi ürünü olan filiz çayın 1 kilosu 18,90 liradan, 5 kiloluk toz şeker 17,45 lira, yine 5 kiloluk un ise 8,75 liradan kendisine alıcı bekleyen ürünler arasında yer alıyor. Yine Migros’un üretimini kendi yaptığı yoğurdun 2.5 kilogramı 7,70 lira, 5 litrelik Ayçiçek yağının etiket fiyatı ise 24,95 lira olarak belirlenmiş durumda. Migros’un kendi ürünlerinde yaptığı indirimler de raflara yansımış durumda. Migros’un bu ürünlerini kendi bünyesinden başka yerde satışına da izin vermediğinin de altını çizmiş olalım.

Migros’un üretimi olan pilavlık pirincin 2.5 kilogramı 10,95 liradan reyonlarda yerini alırken, dermason fasulyenin 1 kilogramlık paketi ise 5,95 liralık etiket fiyatına sahip. Temel bakliyat gıdalarından olan kırmızı mercimek 4,25 lira, domates salçasının 830 gramlık konservesi ise 3,25 lira ve öğrenci dostu olan makarnaların tüm çeşitleri ise 0,90 kuruştan kendisine alıcı bekleyen ürünler arasında yer alıyor.

Soğuk havaların yaklaşması ile beraber evlerde olan ısı ihtiyacı da ortaya çıkmış durumda. Özellikle doğalgazdan istediği verimi alamayan vatandaşlar için takviye ısı kaynaklarının da ihtiyaç haline geldiği Migros tarafından tespit edilmiş durumda. Hal böyleyken marketler zincirinin bu konuda indirim yaptığı ürünlerin varlığı da kaçınılmaz konumda olması oldukça muhtemel gelişmeler arasında yer alıyor.

Zigana ısıtıcı 49,90 liradan raflarda yerini alırken, 11 dilim radyatör 299,90 liraya kendine alıcı bulmayı bekleyen ürünler arasında yer alıyor. Delux’un son dönemlerde ortaya çıkardığı ısıtıcı 59,90 lira, banyo tipi ısıtıcı ise 119,90 liraya satışa sunulmuş vaziyette.

Çeşitli ev aletlerinden giyim ürünlerine kadar pek çok ürününde indirime giden Migros bu alışverişinizin sonunda artı para kazanma şansını da sizlere sunmuş durumda. Özellikle kredi kartlarına yaptığı özel indirimler ile beraber müşteri sayısında önemli bir artışı da yakalayan mağazanın hemen hemen her il içerisinde de marketi bulunuyor. İndirim günlerinin 4-17 Ocak arasını kapsadığını da hatırlatmak da fayda var.