home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

5 Aralık Bim Aktüel 2017

5 Aralık Bim Aktüel 2017 Ürünleri

BİM marketler zinciri 5 Aralık 2017 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere sunduğu kampanya listesini yayımlamış durumda. Fazla sayıda ürünlerde yaptığı indirimler ile dikkat çeken marketler zincirinin 5 Aralık kampanyası da oldukça ilgi çekici olacağa benziyor. Hemen hemen her hafta içerisinde farklı sektörlere indirim imkanını sunmayı başaran BİM’in 5 Aralık için hedef kitlesi temizlik malzemeleri oldu.

Farklı alanlara yönelik olarak fiyat indirimleri yaparak müşterilerine daha ekonomik bir alışveriş imkanı veren marketler zincirinin etiket fiyatları vatandaşlar tarafından da takdirler karşılanıyor. Ucuz bir alışverişin kapılarını müşterilerine açmayı başaran BİM raflarda ürünlerini indirimli şekilde sergileyerek makul ücretli alışverişi de vatandaşları ile buluşturmayı başarıyor.

Her hafta indirimli ürünleri ile beraber hizmet vermeye devam eden marketler zincirinin aktüel bülteninde yer alan mallar da oldukça dikkat çekici seviyede yer alıyor. Temizlik malzemeleri konusunda eksiklik yaşayan müşterilerine oldukça faydalı bir kampanya düzenleyen marketin indirim bültenini gelin beraber inceleyelim.

Özellikle ev hanımlarının ilgisini çekme noktasında bir hayli başarılı olan BİM’in temizlik malzemelerini hedef olarak belirlemesi de oldukça normal karşılanıyor. Çamaşır suyundan bulaşık yıkama malzemelerine kadar geniş bir yelpazeye hitap etmeyi başaran aktüel indirimlerin her dönem ilgi odağı olduğunu da belirtmek gerekiyor. 90 adet tabletin yer aldığı Fairy bulaşık makinesi kapsülleri BİM raflarında 49,90 lira olarak belirlenmiş durumda.

Kış aylarının gelmesi ile beraber soğuk havaların sadece insanları değil arabaların performansını da etkilediğini biliyoruz. Özellikle kışın çetin geçtiği bölgelerde yer alan vatandaşlar sabah saatlerinde arabalarını çalıştırma konusunda zorluk yaşayabiliyorlar. İşte tam da bu noktada devreye antifrizli cam suyu giriyor. -21 dereceye kadar dayanıklı olması ile bilinen cam suyunun BİM içerisinde satış fiyatı sadece 5,45 lira.

BİM reyonlarında yerini alan bir başka indirimli ürünler serisi de deterjan ve yumuşatıcı çeşitleri. Her çamaşırın ihtiyacı niteliğinde olan bu ürünlerin fiyatları indirimli etiketleri ile siz müşteriler ile buluşmak için hazır bekliyor. Örneğin 10 kilogramlık Peros toz deterjanın fiyatı 18,90 lira olarak belirlenmiş durumda. Bingo sıvı bulaşık deterjanı da 5 kiloluk çeşidiyle 12,95 liradan satışa sunulmuş konumda yer alıyor.

Işıl markasını barındıran ve hanımeli-menekşe, yasemin-vanilya kokularını barındıran sıvı sabunlar ise sadece 5,95 liralık fiyatı ile dikkatleri üzerine çekmiş durumda. 2600 ml olan sıvı çamaşır deterjanı ise raflarda 14,95 liradan müşterilerini bekliyor.

Kosla markasının en önemli ürünlerinden biri olan leke çıkarıcı Vanish ise 2900 öl seçeneği ile BİM raflarında yerini almış durumda. Bu ürünün etiket fiyatı ise 19,95 lira olarak belirlenmiş vaziyette.

Hemen hemen her yayımladığı ürünü yarı fiyatına satma olanağını müşterilerine sunmayı başaran BİM’in indirim kampanyalarının her hafta içerisinde yenilendiğini de tekrar belirtmek gerekiyor. Temizlik eşyalarında indirimli fiyatları yakalamak isteyenlerin sayısız BİM mağazasından bunu başarabileceğini de hatırlatalım.


 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün