home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

5 Haziran Bim Aktüel 2018

5 Haziran Bim Aktüel 2018 Ürünleri

Marketler zinciri arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar.

Oyuncaklardan bahçe gereçlerine, ev araç gereçlerinden temizlik malzemelerine, teknolojik ürünlerden beyaz eşyalara kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor. Bim marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 5 Haziran tarihinden itibaren geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

Özellikle kadın ve erkek müşterilerin son derece ilgi göstereceği haftalık indirim kampanyaları birbirinden farklı ürünlere de ev sahipliği yapmayı başarmış durumda.

5 Haziran Bim İndirimli Ürünleri

 Yazın gelmesi ile beraber hemen hemen herkesin tercih ettiği sıcak plajlar şüphesiz bu haftanın ön plana çıkaran ürünlerini de beraberinde getiriyor. Koruyucu güneş spreyi 37,50 lira, koruyucu güneş kremi 34,90 lira, bronzlaştırmaya yardımcı olan güneş yağı 24,90 liralık fiyatları ile bim aktüel bülteninde yerini alan ürünlerden.

Dia markasının güneş koruyucu kremi 25,90 lira, çocuklar için üretilmiş olan nemlendirici güneş sütü 27,90 lira, bronzlaştırıcı güneş yağı 27,90 lira, hassas korumalı güneş losyonu 31,90 lira, çocuklar için güneşten koruma amaçlı kremler ise sadece 19,90 liradan bim raflarında bulacağınız ürünler arasında gösterilebilir.

Tokalon markasının güneş koruyucu ürünü 19,90 lira, sprey halinde satılan bronzlaştırıcı yağ 14,90 lira, havuç ve kakao yağlı güneş kremi 11,90 liradan başlayan fiyatları ile beraber bim aktüel bülteninin en çok dikkat çeken ürünlerinden bazıları.

Yabancı markaların da bim reyonlarında sergilendiğini hatırlatmamız lazım. Banyo ve duş jeli 7,90 lira, Elidor markasının saç bakım spreyi 9,95 lira, ıslak saçlar için kullanabilen tarak 6,95 lira, 18-35 numara arasında olan çocuk patikleri 12,90 lira ve yetişkin için olan patikler ise 13,90 liralık fiyatları ile bim aktüel bülteninde müşterilerinin karşısına çıkacak.

Oldukça farklı renk ve desen çeşitleri bulunan plaj çantaları da haftanın en çok tercih edilmesi beklenen ürünleri arasında yer alıyor. Bu ürünlere sahip olmak için ödemeniz gereken ücret ise sadece 8,95 lira.

Eğer bütün ürünlerinizi paket halinde satın almak istiyorsanız bu konuda da bim size yardımcı olacak bir ürünü satışa çıkarmış durumda. Vücut plaj losyonu, rahatlatıcı ve sıkılaştırıcı krem ve plaj çantası dahi olan bu paket ürünün fiyatı ise 19,90 lira olarak belirlenmiş konumda yer alıyor.

5 Haziran’dan itibaren geçerli olacak olan kampanya günlerinde alışverişinizi son güne bırakmamanızı da öneriyoruz. Zira ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğu da market tarafından açıklanmış durumda.


 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün