home
Carrefour
Carrefour Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

5 Ocak Carrefour Aktüel 2018

5 Ocak Carrefour Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen süper market zincirleri yeni yıl birlikte ürünlerinde yaptıkları indirimleri birer birer müşterilerine duyurmaya başladı. Carrefour’da ülke içerisinde oldukça popüler bir marketler zincirine sahip firmalardan bir tanesi. Dolayısı ile 2018 senesinin ilk günlerini yaşadığımız şu zaman içerisinde bu marketin de indirim yaptığı geniş çaplı kampanyayı duyurması sürpriz olmadı.

Oldukça geniş bir yelpazeye hitap eden indirim kampanyası ile beraber yeni yılda da vatandaşlara ucuz ve kaliteli alışverişin kapılarını açmayı ilk edinen Carrefour bu alanda yayımladığı aktüel kataloğunu da resmi olarak açıklamış durumda.

Giyim eşyalarından teknolojik materyallere, gıda malzemelerinden ev eşya ve gereçlerine kadar pek çok ürünün fiyatında değişiklik yapan marketler zincirinin vatandaşların alışveriş sepetlerine epey katkıda bulunacağı da görünen bir gerçek. 5 Ocak’ta başlayacak olan ve son günü de 17 Ocak olarak belirlenen kampanyanın fazla ürünü içerdiğini daha önce de söylemiştik. Şimdi bu ürünlerin detaylı hallerine gelin beraber göz atalım.

Arzum markasını taşıyan elektrik süpürgesi 249,90 liradan satışa sunulurken, yine aynı firmanın meyve sıkacağı makinesi ise 359,90 liralık etiketi ile Carrefour reyonlarında yerini almış vaziyette bulunuyor. Tefal’in son teknoloji ile donanmış ütüsü 169,90 lira, King marka tost makinesi 139,90 lira, yine King markasının blender gibi çok amaçlı mutfak seti ise 64,99 liralık fiyatı ile raflarda yerini almış durumda.

Teknolojik materyallerde yaptığı indirimler ile de göz dolduracağı kesinleşen marketler zincirinin bu ürünler üzerinde de ciddi kampanyalara gittiğinin altını çizmek gerekiyor. Apple’ın son model telefonu olan iPhone 7 markası 3.0999 liralık etiket fiyatıyla ilgi odağı olmak üzere market içerisinde müşterileri ile buluşmak için bekliyor.

Samsung, Vestel, General Mobile gibi telefon üreticilerinin sunduğu ürünler de yine oldukça cüzi fiyatlara teknolojik ürün satan Carrefour marketleri içerisinde sizleri bekliyor olacak. Asus markasının Windows 10 ile donatılmış olan diz üstü bilgisayarı ise 1,299 liralık fiyatı ile bilgisayar almak isteyenlerin ilk tercihi olacak niteliklere sahip.

Gıda malzemelerinde de önemli indirimlere imza atan marketler zinciri özellikle yılbaşı sofralarından sonra boşalan dolapları tekrar doldurmayı kendine amaç edinmiş durumda. Kuruyemiş çeşitlerinin tamamı 11 liradan kendisine alıcı bulurken, cips çeşitleri ise 3,25 liralık fiyatı ile reyonlarda yerini almış durumda. İçecek çeşitlerinin büyük boyları 3,75 lira olurken, meyve suları ise 2,55 liralık fiyatı ile reyonlarda müşterileri ile buluşmak için bekliyor.

Teknolojik ürünlerde yapılan uzun vadeli taksit imkanlarının da sizlere Carrefour tarafından sunulduğunu belirtmek gerekiyor. Yine Carrefour üzerinden yapacağınız 60 liralık her alışveriş için sizlere Burger King’ten verilen indirim kuponları da alışverişin yanında ucuz yemek yemek isteyenlerin bir numaralı tercih sebebi olacak. Carrefour’un indirimlerinin 5-17 Ocak arasını kapsadığının da tekrar altını çizmek lazım.