home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

6 Nisan Bim Aktüel 2018

6 Nisan Bim Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen marketler zinciri arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar.

Oyuncaklardan teknolojik aletlere, ev araç gereçlerinden temizlik malzemelerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor. Bim marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 6 Nisan tarihinden itibaren geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

6 Nisan Bim İndirimli Ürünleri

Haftanın en çok talep görmesi beklenen ürünlerinden bir tanesi de bisikletler. 16’ jant olan bisikletleri almak isteyen vatandaşların ödemesi gereken ücret ise 175 lira. Bu ürün için kredi kartına 6 taksit imkanı da bulunuyor.

Farklı renk ve desenlerde olan kilim ve halı çeşitleri 14,95 lira, farklı modellerde olan bay ve bayan kol saatleri 19,90 lira, duvara monte edilebilen ve banyo malzemelerinin koyulacağı aparat 8,90 lira, bayan triko hırkalar ise 19,90 liralık satış etiketleri ile bim aktüel bülteninde yer alıyorlar.

Kapüşonlu olan ve lisanslı ürün olarak karşımıza çıkan çocuk yağmurluğu 29,90 lira, taşlı keten bayan ayakkabı çeşitleri 12,90 lira, bu ayakkabıların erkekler için üretilen modelleri ise sadece 14,90 liralık satış fiyatları ile beraber müşterilere sunulacak ürünler arasında.

Lisanslı çocuk şemsiye 14,90 lira, bayanlar için farklı renklerde üretilmiş olan uzun taytlar 7,95 lira, yine değişik modellerini bulabileceğiniz bayan bodyler 8,95 liradan bim reyonlarında müşteriler ile buluşmak için bekliyor olacaklar.

Farklı farklı oyuncak çeşitleri de tek fiyat üzerinden satışa çıkarılıyor. Sayısız oyuncakların her biri için ödemeniz gereken ücret 9,90 lira. Tek kişilik sıvı geçirmez alez 5,95 lira, 36-40 numara aralığında olan bayan terlikler ise 6,90 liradan haftanın ön plana çıkan ürünlerinden bazıları.

Fakir markasının elektrikli kahve cezvesi 54,90 lira, aynı markanın paslanmaz çelik el blenderı ise 49,90 liradan satışa sunuluyor. Premier markasının su ısıtıcı kettler ürünü 59,90 liralık etiketi ile dikkat çekiyor. Bu ürünler için kredi kartına taksit imkanı ve 2 yıllık garantilerinin olduğunun da altını çizelim.

Chef’s markasının kızartma tenceresi 34,90 lira, Kütahya markasının porselen 12 parça kahve ikram seti 32,90 lira, çok amaçlı metal kutular 6,90 lira, melamin ürün çeşitleri ise 4,50 liradan satışa çıkıyor.

Mantı kesme aparatı 11,90 lira, kapaklı mikser kabı 5,90 lira, kare şeklinde pasta börek saklama kabı ürünü ise 5,95 liralık fiyat etiketleri ile beraber bim aktüel bülteninde yer alıyor. 6 Nisan’dan sonra geçerli olacak olan indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunu da belirtelim.