home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

6 Temmuz Bim Aktüel 2018

6 Temmuz Bim Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin ileri gelen marketlerinde yaşanan indirim günlerinin sıklığı son derece dikkat çekici boyutlara ulaşmış durumda. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar. Giyim ürünlerinden teknolojik aletlere, ev araç gereçlerinden beyaz eşyalara, kozmetik ürünlerinden saç boyalarına kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor.

Bim marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 6 Temmuz tarihinden itibaren geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

Audi markasının lisanslı akülü arabası kredi kartına benzersiz taksit imkanları ile beraber bim aktüel bülteninde ilk göze çarpan ürün olma özelliğini taşıyor. Bu arabayı temin etmek için ödemeniz gereken ücret ise 499 lira olarak belirlenmiş durumda.

6 Temmuz Bim İndirimli Ürünleri

Philips markasının Xenium E168 cep telefonu 359 lira, artı 3 yaşlar için minik modelist oyuncak seti 75 lira, Dujitsu markasının ayaklı vantilatörü ise 89 liralık fiyatları ile beraber müşterilerin beğenisine sunulmuş durumda.

Sök tak iş makineleri oyuncağı 32,90 lira, basketbol seti 13,90 lira, Paşabahçe markasının oval tabakları 3,90 lira, erkek spor ayakkabılar 39,90 lira, mangal ızgarası 7,50 liradan satışa sunulmuş olan ürünlerden.

Çok amaçlı 4’lü banyo rafı 89 lira, çamaşır selesi 9,90 lira, çöp kovası 8,90 lira, kirli çamaşır sepeti 24,90 liradan satışa çıkıyor. Tuvalet kağıdı tutucusu, raf, ayna, diş fırçalığı, havlu askısı ve sabunluk ürünlerini aynı anda barındıran 6’lı banyo aksesuar seti 44,90 liralık fiyatları ile bim aktüel bülteninde gözümüze çarpan ürünlerden bazıları.

2’li havlu seti 9,90 lira, kadın ve erkek mevsimlik bornoz 29,90 lira, mevsimlik banyo havlusu 9 liradan sizlerin beğenisine sunuluyor. Sıvı sabunluk, tuvalet fırçalığı, katı sabunluk ve diş fırçalığı ürünlerini aynı anda barındıran banyo seti kredi kartına 6 taksit imkanı ile 99,90 liradan satışa çıkıyor.

Bambu baskül 49,90 lira, duş perdesi 14,90 lira, 2’li puf banyo paspas seti ise 29,90 liralık fiyatları ile bim reyonlarında yerini alan ürünlerden.

Key Smart markasının servis garantisi bulunan, ücretsiz teslimat ve montajı da barındıran çamaşır makinesi 899 liralık fiyatı ile haftanın ön plana çıkan ürünlerinden.

Erkek terlikler 6,95 lira, kadın terlikler 6,95 lira, faraşlı süpürge 6,50 lira, temizlik seti 24,90 lira, zeytinyağlı defne sabunu 4,45 lira, banyo kesesi 5,95 lira ve tarak çeşitleri sadece 1,95 liralık fiyatları ile beraber bim aktüel bülteninde kendisine yer bulan ürünlerden bazıları.

Alışverişlerinizi son güne bırakmamanızı da önemle rica ediyoruz.