home
Şok
Şok Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

7 Haziran Şok Aktüel 2018

7 Haziran Şok Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen marketler zinciri arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar. Giyim ürünlerinden teknolojik aletlere, ev araç gereçlerinden temizlik malzemelerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor.

Şok marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 7 Haziran tarihinden itibaren geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

7 Haziran Şok İndirimli Ürünleri

Godiva markasının 15’li sütlü çikolata çeşitleri 16,95 lira, Ülker Ece markasının bütün fındıklı çikolataları 17,95 lira, fındıklı sütlü çikolatalar ise sadece ve sadece 18,95 liralık fiyatları ile beraber şok aktüel bülteninde en çok dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor.

Ülker markasının buklet krema dolgulu sütlü çikolataları 9,95 lira, aynı markanın buklet madlen çikolatası 12,95 lira, hobby fındıklı tatlı çeşitleri ise 4,75 liralık fiyatları ile şok raflarında bulunacak olan ürünler arasında gösterilebilir.

Ülker markasının sütlü çikolatası 18,95 lira, Saray markasının çikolatası 5,45 lira, Ülker markasının kremalı pirinç patlaklı çikolatası ise sadece 8,50 liralık etiketleri ile beraber şok aktüel bülteninde yerini almış durumda.

Hacızade markasının antep fıstıklı, bademli ve fındıklı lokumları 5,95 lira, Şahane markasının sütlü ve karışık olarak sunulan meyveli bonibonu 3,95 lira, Şahane markasının karışık meyveli bonibonu 5,75 lira, Taha markasının çakıl taşı şekilli drajeleri ise 4,95 liradan satışa sunulan ürünlerden bazıları.

Çokomel markasının marshmallow sade 9,95 lira, damla sakızlı, karışık meyveli gibi çeşitleri ile beraber sunulan poşet şekerler 5,65 liradan şok reyonlarında bulunması muhtemel ürünlerden.

Taha markasının birbirinden farklı çikolatala çeşitleri de şok raflarında yerini alıyor. Çikolata kaplı portakal draje, üzüm draje, kahve draje ve fındık draje çeşitleri ise 5,45 liralık fiyatları ile beraber dikkat çeken tatlı ürünleri arasında yer alıyor.

250 gramlık ramazan şekerparesi 2,35 lira, porsiyon kadayıf 4,45 lira, kızarmış tel kadayıf 3,45 lira, çiğ kadayıf 3,50 liralık fiyatları ile şok tatlı reyonlarında yerini almış durumda. Mühür markasının Kemalpaşa tatlısı 2,35 lira, 300 gramlık güllaç 4,75 lira, böreklik yufka 4,70 lira, üçgen yufkalar ise 2,25 liradan satışa çıkıyor.

Superfresh markasının kayseri mantısı 6,95 lira, Maraşım markasının kesme dondurması 14,95 lira, Golf markasının dondurma çeşitleri 11,95 lira, çekirdek hediyeli büyük boy kolalar ise 4,45 liralık fiyatları ile dikkat çekiyor. Bu ürünlerden bazıları 1 alana 1 bedava şeklinde satılıyor.